Riot Games hesabım çalındı

Fedely

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
ESTÜ / Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans 6.Yıl
Hesabım çalındı ve bilet ile geri alabilecek kadar bilgiye sahip değilim. Hesabın şifresini ve kullanıcı adını kimseye vermedim fakat 21:30 sularında Gmail'ime proxy IP aracılığıyla giriş yapılmış. Bu konuda ne yapabilirim? Hesap bayağı değerli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım çalındı ve bilet ile geri alabilecek kadar bilgiye sahip değilim. Hesabın şifresini ve kullanıcı adını kimseye vermedim fakat 21:30 sularında Gmail'ime proxy IP aracılığıyla giriş yapılmış. Bu konuda ne yapabilirim? Hesap bayağı değerli.

Para yatirdiysan ticket aç dekont gönder geri dönüş yaparlarsa belki geri alırsın hesabı.

Gmail hesabınıza giriş yapıldıysa Riot games hesabınızdan önce başka ne kadar değerli veya bilgi içeren hesabınız varsa onları değiştirin öncelikle. Diğer hesaplarınızda tehlikede olabilir. Herhangi 3.parti yazılım vesaire indirdiniz ya da kullandınız mı ? LoL veya başka bir oyun için ?

Hocam gmaile çift faktörlü doğrulama eklemenizi öneririm.

Şifre değiştirmeye çalış. Değiştiremiyorsan Riot'a ticket atmalısın. Bu konuda gayet ilgililer. Benim hesabım çalınmıştı. Hesabı geri alınca banlı olduğunu görmüştüm. Destekle iletişime geçince 3 5 günde hesap banı açıldı.

Gmail hesabınıza giriş yapıldıysa Riot Games hesabınızdan önce başka ne kadar değerli veya bilgi içeren hesabınız varsa onları değiştirin öncelikle. Diğer hesaplarınızda tehlikede olabilir. Herhangi 3.parti yazılım vesaire indirdiniz ya da kullandınız mı? LoL veya başka bir oyun için?

Riot Games LoL skin için uyarasıya kadar LoL skin kullandım başka bir şey de kullanmadım.

Hocam Gmail'e çift faktörlü doğrulama eklemenizi öneririm.

Panel kullanıldığını tahmin ediyorum onunla alakası olduğunu düşünmüyorum.

Şifre değiştirmeye çalış. Değiştiremiyorsan Riot'a ticket atmalısın. Bu konuda gayet ilgililer. Benim hesabım çalınmıştı. Hesabı geri alınca banlı olduğunu görmüştüm. Destekle iletişime geçince 3 5 günde hesap banı açıldı.

İlk e-posta benim elimde değil. Rio'ta ticket attım fakat hesap hakkında soracakları bilgilerin yarısını bilemeyeceğim çünkü dikkat etmedim. Şifre konusunda ise hesap çalındı tamamen mailimde ki Riot Games mailleri silinmiş ve maile giriş yapılarak başka maile aktarılmış.

Geri
Yukarı