Rival 3 donuyor

MzK48

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Fareyi kullanırken bir anda donuyor. Kabloyu takıp çıkarmam gerekiyor düzelmesi için. Yardımcı olabilir misiniz?

Steelseries engine kurulu mu? Kuruluysa, kaldırıp tekrar yükleyin. Firmware update var mı, onu da kontrol edin. Mousepad kullanıyorsanız başka bir yüzeyde deneyin ayrıca başka bir bilgisayarda deneme şansınız varsa deneyin.

Aynı mouse kullanıyorum. 5 ay önce hareket ettiriken takılıyordu kare kare gidiyor gibi iade talebi oluşturdum tam iade edeceğim zaman başka mousepadde denedim. Sonuç yağ gibi akıyor ahaha mouse pad etkisini ondan sonra anladım.

Steelseries engine kurulu mu? Kuruluysa, kaldırıp tekrar yükleyin. Firmware update var mı, onu da kontrol edin. Mousepad kullanıyorsanız başka bir yüzeyde deneyin ayrıca başka bir bilgisayarda deneme şansınız varsa deneyin.
Tekrar kurdum SS Engine i fakat düzelmedi. Başka bilgisayarda deneme imkanım yok.

Aynı mouse kullanıyorum. 5 ay önce hareket ettiriken takılıyordu kare kare gidiyor gibi iade talebi oluşturdum tam iade edeceğim zaman başka mousepadde denedim. Sonuç yağ gibi akıyor ahaha mouse pad etkisini ondan sonra anladım.
Mouse pad kullanıyorum zaten.

Mouse pad kullanıyorum zaten.

Hocam mouse pad kullanmıyorsunuz diye demedim. Mouse padler zamanla aşınabiliyor. Başka mouse padde deneyin aynısı oluyorsa mouse arızalıdır garanti belgesindeki adrese gönderebilirsiniz.

Geri
Yukarı