Çözüldü Rival 3 mouse yere düştükten sonra bir garip hissettiriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RasihQ

Centipat
Daha fazla  
Rival 3 Wireless'ın ışıklarını ayarlıyordum ayarları bitirdikten sonra ışığa bakmak için elime aldım, elimden kaydı yaklaşık 80 santimlik bir noktadan düştü. Düz bir şekilde düştü bayağı endişelendim ama sorun yok gibi gözüküyordu fakat oyunlarda flick atınca yay gibi bir şeyin titrediğini hissediyorum Mouse'da. Psikolojik midir yoksa bir parça yerinden oynamış olabilir mi?

Çözüm
Clickler yerindeyse havaya kalkık değilse, elinizle sallayınca bi sallantı gelmiyorsa dert ediceğiniz bişey yok o fareyi defalarca söktüğüm için biliyorum. Sadece en kırılgan yeri clicklerin gövdeye 1 vida ile tutturulduğu yer kırılıyor o kırık değilse bir sorun çıkıcağını sanmıyorum. Pillerin yerini kontrol edin belki piller haraket ediyordur.
Bunu içini bir kere açıp tekrar toparlamadan bilemezsin. Birbirine geçmeli parçalarda da sorun olabiliyor düşmelerde. Ama açarsan da garantisi varsa eğer gider. Bak bakalım oyununda sorun yoksa genel anlamda o şekilde kullan. Çok sorun hissedersen servisine gönderebilirsin.

Bunu içini bir kere açıp tekrar toparlamadan bilemezsin. Birbirine geçmeli parçalarda da sorun olabiliyor düşmelerde. Ama açarsan da garantisi varsa eğer gider. Bak bakalım oyununda sorun yoksa genel anlamda o şekilde kullan. Çok sorun hissedersen servisine gönderebilirsin.

Servise gönderirsem yere düşürdüğüm için kullanıcı hatası denir.

Servise gönderirsem yere düşürdüğüm için kullanıcı hatası denir.
İç yapısı adi bir mouse, skatezleri düzgün sökerseniz sökebilirsiniz ama torx tornavidanız olması lazım veya tork vidaya uyucak düz tornavida setiniz. İçinde kırılacak çok bişey yok mouse clickleri sağlam ve yerinde duruyor mu?

Clickler yerindeyse havaya kalkık değilse, elinizle sallayınca bi sallantı gelmiyorsa dert ediceğiniz bişey yok o fareyi defalarca söktüğüm için biliyorum. Sadece en kırılgan yeri clicklerin gövdeye 1 vida ile tutturulduğu yer kırılıyor o kırık değilse bir sorun çıkıcağını sanmıyorum. Pillerin yerini kontrol edin belki piller haraket ediyordur.

Çözüm
Click'ler yerindeyse havaya kalkık değilse, elinizle sallayınca bir sallantı gelmiyorsa dert ediceğiniz bir şey yok o fareyi defalarca söktüğüm için biliyorum. Sadece en kırılgan yeri Click'lerin gövdeye 1 vida ile tutturulduğu yer kırılıyor o kırık değilse bir sorun çıkıcağını sanmıyorum. Pillerin yerini kontrol edin belki piller hareket ediyordur.

Teşekkürler dostum yere düştüğünde pillerin olduğu kapak çıkmıştı ama pillerin yerinden oynadığını o telaşla düşünememiştim sayende iyice oturttum ve o hissiyat tamamen gitti.

Geri
Yukarı