Rival 3 vs Rival 3 Wireless

Just a Minute

Hectopat
Yer
Düzce
Daha fazla  
Başlığı gören herkes Wireless der tabii ama aradaki fark değer mi? En ucuz Rival 3 399 lira indirimsiz Amazon'da. Çok indirime giren bir model biliyorum ama Wireless'ı 499 lira mesela. Fark değer mi? Aynı bütçeye daha iyi Wireless var mı?

Bana kalırsa viper mini veya deathadder v2 mini alın. Ama rival 3 wireless modelinde ısrarcı olursanız, şu konuyu değerlendirin 420 liraya denk geliyor. Elektronik: Amazon 80 TL'lik indirim ile Alınabilecek Şeyler
Hocam o modeller elime uymuyor pek.

Ben kablolu Rival 3'ü sene başı 260 TL ye almıştım. 399 TL kesinlikle etmez.
Hocam çoğu şey fiyatını hak etmiyor ama yazın baya indirime giren bir modeldi Rival 3 son zamanlarda duymadım pek niyeyse.

@XPLSG

Son düzenleme:
Hocam o modeller elime uymuyor pek.

Hocam çoğu şey fiyatını hak etmiyor ama yazın baya indirime giren bir modeldi Rival 3 son zamanlarda duymadım pek niyeyse.

@XPLSG
Neden hocam ? Deathadder v2 hemen hemen her tutuşa uygun o değilse viper mini uygun. Mini ibarelerine takılmayın ufak mouseler değiller. Rival ile arasında elinize uymayacak bir durum yok.

Neden hocam ? Deathadder v2 hemen hemen her tutuşa uygun o değilse viper mini uygun. Mini ibarelerine takılmayın ufak mouseler değiller. Rival ile arasında elinize uymayacak bir durum yok.
Hocam V2 800 küsür lira değil mi? V2 Mini boyut olarak Rival 3'ten küçük değil mi?

Birde ben Wireless diye Rival 3'e yaklaşmıştım biraz.

Hocam V2 800 küsür lira değil mi? V2 Mini boyut olarak Rival 3'ten küçük değil mi?

Birde ben Wireless diye Rival 3'e yaklaşmıştım biraz.
Mini modellerinden bahsediyorum hocam, hayır değil benzer konularda g300s ile yan yana koyup resim atmıştım g300s ile bile aynı boyutta mouseler. Bence Razer modellere yönelin üzmez.

Geri
Yukarı