RK Brown Switches vs RK Red Switches

Bütçe
800TL

EQUARIA

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisliği
iPad'imde kullanmak üzere beyaz ve Bluetooth özellikli olması sebebiyle royal kludge RK61 klavyeyi alacağım. Hangi Switch'i almam gerektiği konusunda kararsız kaldım. Kodlama yapmak, yazı yazmak gibi gündelik işler için daha çok kullanacağım fakat tabii ki arada oyun oynamak için de kullanırım. Cherry MX Blue Switch'lere sahip XPG Summoner klavyem var fakat Switch'leri çok sert ve tepkisiz hissettiriyor. Aynı zamanda çok sesli ve tok bir hissiyatı yok. Yani tok sesli hissiyatı iyi olan ve kısmen yumuşak olan bir Switch arıyorum. Seçenekler bu iki Switch. Hangisini alayım?

Her ikiside sessiz. Kırmızı daha yumuşak hissiyata sahip. Kahverengi ise mavi ile benzer hissiyata sahip.

mechanical-keyboards-switch-illustration-630.gif

Tok ses istiyorsan stok klavye memnun etmeyebilir. Modlamak gerekebilir.

Her ikiside sessiz. Kırmızı daha yumuşak hissiyata sahip. Kahverengi ise mavi ile benzer hissiyata sahip.

Eki Görüntüle 1300494

Tok ses istiyorsan stok klavye memnun etmeyebilir. Modlamak gerekebilir.
Öncelikle teşekkürler. Modlama şu an düşünmüyorum fakat ilerleyen zamanlarda switch değiştirip lubed hale getirebilirim. Kırmızı ve mavide istediğim tok ses çok yok gibi. Kahverenginin sesi daha güzel geldi fakat hissiyat da önemli tabi. Çoğu yabancı forumda kahverengi switchler yazı yazmak için çokça önerilmiş ve kırmızılar için çok yumuşak hata yaptırır denilmiş. Siz ne düşünürsünüz?

Her ikisini de kullanmadım ancak mantıklı düşününce, doğrudur dediğin. Zira kahverengi de olduğu gibi switchi az da olsa zorlayan bir şey yok kırmızıda.

Yeni konular

Geri
Yukarı