RK61 klavye alınır mı?

Bütçe
1300-1800
SteelSeries klavyenize uymaz bu arada. Gmk87 ansı layout bir klavye ve SteelSeries keycap ISO layout. Keycap alırken ansı layout olmasını göz önünde bulundurun.

Teşekkür ederim hocam. Diğer keycapsi daha çok beğendim zaten düz beyaza daha sonra bakabilirim.
Değer mi hocam 3.4k'ya?

Switch için AliExpress'e güvenmeli miyim? Keycapsinizi alacağım bedava gibi bir şey ve beğendim teşekkür ederim.
Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. Steelseries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. SteelSeries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

1707917258996.png

Tek keycaps ile 3.400'e falan denk geliyordu, çift keycaps ile 2900'e alabiliyorum. Teşekkür ederim hocam yardımın için. Vergi vs. bir şey çıkacak mı yoksa vergi dahil mi hesaplanıyor hocam bu?

Yanlış bilgi, böyle bir şey yok. İster abs, ister PBT ister seramik ister metal keycap takabilir.

Bütçeyi toplam 2-2.2K yapabilirseniz (zaten vergi ve keycap alınca 1700-1800'lere çıkacaksınız muhtemelen) bence gmk87 veya 67 alın. Switch ve keycap olmadan 1.2K civarı fiyatı şu anda indirimde, ekstradan yeni üye indirimi ve süper fırsatlar sayfasından alırsanız bunu 1-1.1k civarına düşürebilirsiniz, vergiye de 1.3K falan tutar. Üstüne istediğiniz Switch'leri ve keycapleri takabilirsiniz üstelik kablosuz bir klavye, ekran ve knob da var. Ben bu şekilde yaptım ve sonuç böyle oldu, incelemesi de var konu açmıştım bakmak isterseniz.
Eki Görüntüle 2115831
Gmk67 alırsanız (daha küçük olan modeli) daha az Switch alıp daha ucuza getirebilirsiniz maliyeti. Ama bence bu fiyatlara çıkıyorsanız güzel bir klavye yapmak hazır almaktan çok daha iyi, bunu aldıktan sonra GMMK 2'yi hiç kullanmadım mesela iyi olmasına rağmen, sesi gerçekten çok iyi ve knob işe yarıyor bayağı.

Hocam kusura bakmayın ben öyle bildiğim için yazmışım.

Hocam satıcı ve satış linki güvenilir. Keycapsleri ise gönül rahatlığı ile öneririm gayet lezzetli, kalın ve tok ses veriyorlar. SteelSeries keycapslerden bir tık iyi olduğunu bile söyleyebilirim.

Hocam K671 Fizz klavyesindede olur mu bunlar?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı