RKS Pesaro 125 motor ne kadar eder?

Öncelikle motorumun kolonya sorununu hallettim sayılır. Hiçbir problemi yok, karbüratör yeni değişti faturası var, bakımı da yeni yapıldı. Yaklaşık 21 bin Km'de 2019 model bir motor. Modeli RKS Pesaro 125, adından anlaşılacağı üzere 125CC bir motor.

Sorunları:
Sağ ayna yerine oturmamış oynuyor ve doğru düzgün göstermiyor,
Gaz kolu vidası gevşek yerinden oynuyor ama sürerken sorun teşkil etmiyor,
Hava filtresinin borusu tam oturmuş değil,
Arka tekerleği hafif sola doğru yamuk ama sağa veya sola çekme gibi bir problemi yok,
Grenaj genel olarak temiz ama ufak kırıkları var iç bölümde,
Sele altı motor kapağı kırık ama yerine oturuyor.

Ekstraları:
Koltuk kılıfı,
Ön kısımda kaplama.

Başka bildiğim sorunu yok, zaten alan kişi expertize sokup öğrenir her şeyi. Hemen satmam lazım ne fiyata satabilirim? İstanbul Avrupa kısmından satıyorum, İstanbul içinde 2 adet satılıyor bir tanesi 20 bin lira 2018 model 25 bin Km'de ve ufak grenaj hasarları var, bir tanesi de 36 bin lira, benim motor ile aynı model, 12 bin Km'de, kurye motoru olduğu belirtilmiş ve koruma demiri var.
Seninki de 30 bin liralara gider ama şu an hem mevsimden hem de piyasadan dolayı biraz bekleseniz iyi olur gibi.

cinar_yasarrr

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle motorumun kolonya sorununu hallettim sayılır. Hiçbir problemi yok, karbüratör yeni değişti faturası var, bakımı da yeni yapıldı. Yaklaşık 21 bin Km'de 2019 model bir motor. Modeli RKS Pesaro 125, adından anlaşılacağı üzere 125 CC bir motor.

Sorunları:
Sağ ayna yerine oturmamış oynuyor ve doğru düzgün göstermiyor.
Gaz kolu vidası gevşek yerinden oynuyor ama sürerken sorun teşkil etmiyor.
Hava filtresinin borusu tam oturmuş değil.
Arka tekerleği hafif sola doğru yamuk ama sağa veya sola çekme gibi bir problemi yok.
Grenaj genel olarak temiz ama ufak kırıkları var iç bölümde.
Sele altı motor kapağı kırık ama yerine oturuyor.

Ekstraları:
Koltuk kılıfı.
Ön kısımda kaplama.

Başka bildiğim sorunu yok, zaten alan kişi expertize sokup öğrenir her şeyi. Hemen satmam lazım ne fiyata satabilirim? İstanbul Avrupa kısmından satıyorum, İstanbul içinde 2 adet satılıyor bir tanesi 20 bin lira 2018 model 25 bin Km'de ve ufak grenaj hasarları var, bir tanesi de 36 bin lira, benim motor ile aynı model, 12 bin Km'de, kurye motoru olduğu belirtilmiş ve koruma demiri var.

Seninki de 30 bin liralara gider ama şu an hem mevsimden hem de piyasadan dolayı biraz bekleseniz iyi olur gibi.
Satmam gerekiyor dükkana masraf yapmamız lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı