Elektronik RM-H66 beyaz kulaklık standı 650 TL!

Hocam bakın. Ben bu mouse Pad'i şok marketten 30 TL'ye aldım ve 7000 saatten fazla kullandım fakat ne plastik kokusu var ne de aşırı yıpranma. Aynı şekilde 7000 saatten fazla rapmage mouse ve Rampage koltuk kullandım. Fare hâlen çalışıyor. Koltukta hâlâ hiçbir sorun yok. Hatta hiç gıcırdama bile yok. Ve ben bunları bedavaya almıştım resmen. Koltuk 1100 TL. Fare 100 TL. Bilmem anlatabiliyor muyum? Kullanmadığınız ürünü kötüleyip durmayın. Forumda herkesin övdüğü, Rampage'den 1000 kat iyi olduğunu söyledikleri xrades marka mouse Pad'i kendi satıcısından satın aldım. 1 ay boyunca havalandırdım ama nafile. Aylardır dolapta duruyor. Her açtığımda berbat naylon kokusu geliyor burnuma doğru düzgün koku alamama rağmen.
Kullanmadığınız ürünü kötülemeyi bırakın. Gerçekten.

Ramampage benim için kötü bir markadır durumum olmasın yine tercih etmem benim fikrim bu kötü bir marka garantisi... Bizzat arkadaşım çile gibi çekti bu derdi sonra kurtuldu neyse ki.

Peki durumumuz yoksa ne alacağız? Aşırı önyargılısınız.

Ürün kalitesiz olunca ön yargılı değil düşüncedir bu arkadaşım monitörünü kendim gördüm gözlerim ağrıdı bakmaktan çocuk en az 4-5 kere gitti o servise otobüslerle uğraştı senin bana övdüğün firma uğraştırır yorar bana göre değil kaliteli olsa bile böyle rezalet servisi olduktan sonra kime ne adamlar tamir ediyor şaka gibi :D

Yeni konular

Geri
Yukarı