Robotun insanları katlettiği ve baltalı adamın olduğu korku filmleri nedir?

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Bitane Film vardı. Korku tarzında Eskiden izlemiştim. Otoparkta beyaz bir robot insanları katlediyordu. Gözünden lazer falan çıkarıp duvarları patlatıyordu. Enteresan bir filmdi. İsmini bilmiyorum eskiden izlemiştim.

İkinci film ilk film korku tarzındaydı. Minibüsten bir adam karanlıkta iniyordu ve yavaşça yürüyordu, kamera sadece ayaklarını çekiyordu, hatırladığım kadarıyla elinde balta vardı. Adam yüksek boyluydu. İsmini bilmiyorum.

İlk bahsettiğinizle benzer olarak Chappie olabilir(beyaz değil).

İlk bahsettiğinizle benzer olarak chappie olabilir(beyaz değil).

Hayır değilmiş baktım. Bu tarzdaydi robot. Gözünden lazerle insanları katlediyordu. İlk sahne otoparkta başlıyordu. Eski olması lazım.
Screenshot_20240429_160550_Google.jpg

İlk film bu olabilir mi? Dediğin robot ve sahne bu filmde de vardı.

Eki Görüntüle 2181764

Olabilir bakıp haber vereceğim şimdi.

İlk film bu olabilir mi? Dediğin robot ve sahne bu filmde de vardı.

Eki Görüntüle 2181764

Baktım bu da değil. Robot tam buna benziyordu. Herkes kaçıyordu bundan otoparkta. Aşağidaki fotoğraf aynısı neredeyse. Bir tek gözlerı kırmızıydı.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240429_161344_Google.jpg
    Screenshot_20240429_161344_Google.jpg
    116,9 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
Olabilir bakıp haber vereceğim şimdi.

Baktım bu da değil. Robot tam buna benziyordu. Herkes kaçıyordu bundan otoparkta. Aşağidaki fotoğraf aynısı neredeyse. Bir tek gözlerı kırmızıydı.

Bir yerlerden tanıdık geliyor en son attığın robot ama çıkartamadım maalesef. Eski bölümlerden doctor who dizisi falan olabilir mi?

Bir yerlerden tanıdık geliyor en son attığın robot ama çıkartamadım maalesef. Eski bölümlerden doctor who dizisi falan olabilir mi?

Son yazdığın bayağı yakın, ama dizi serisi değildi sanki. Bayağı insanları deşiyordu duvarları falan patlatıyordu delireceğim bulamıyorum 😂. Buna benziyordu ama beyazdı tabii.

Screenshot_20240429_161947_Google.jpg

Son yazdığın bayağı yakın, ama dizi serisi değildi sanki. Bayağı insanları deşiyordu duvarları falan patlatıyordu delireceğim bulamıyorum 😂. Buna benziyordu ama beyazdı tabii.

Eki Görüntüle 2181790

Bende çocukken TV de falan gördüm büyük ihtimalle ama ne film ne adı yok bende :(

Bende çocukken TV de falan gördüm büyük ihtimalle ama ne film ne adı yok bende :(

Ama dehşet vericiydi. Korku kapanı gibiydi, lazer tuttuğu yeri parçalıyordu. Beyin meyin akıyordu ortalığa otoparkta. Hatta bir kız kapıdan geçti otoparkta sonra duvarı parçaladı robot, ve kızın arkasından koştu gitti.

Geri
Yukarı