Rocket League GTA 5 gibi oyunlarda ani takılmalar

FEDUX

Hectopat
Makaleler
2
Daha önce böyle bir sorunum yoktu fakat kısa süre önce oyunlarda drop yemeye başladım. Küçük boyutlu oyunlarda çok az oluyor örneğin Rocket League. Fakat GTA 5 ve Battlefield 1 gibi oyunlarda çok sık drop yiyorum.

Oyun oynarken sıcaklık değerleri:
Ekran kartı 70 derece.
İşlemci 80 derece.

RAM kullanımın %97 gösteriyor.
Ayrıca Windows Update kısmında güncel değilsiniz diyor. Altında da önemli bir şeyler eksik diyordu hatırlayamadım. Güncellemeyi denediğimde güncelleme gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce böyle bir sorunum yoktu fakat kısa süre önce oyunlarda drop yemeye başladım. Küçük boyutlu oyunlarda çok az oluyor örneğin Rocket League. Fakat GTA 5 ve Battlefield 1 gibi oyunlarda çok sık drop yiyorum.

Oyun oynarken sıcaklık değerleri:
Ekran kartı 70 derece.
İşlemci 80 derece.

RAM kullanımın %97 gösteriyor.
Ayrıca Windows Update kısmında güncel değilsiniz diyor. Altında da önemli bir şeyler eksik diyordu hatırlayamadım. Güncellemeyi denediğimde güncelleme gelmiyor.
Windows sürümünden kaynaklı olabilir ama 8gb ram kullanıyorsan drop yememen lazım 2. bilgisayarımda rx580 ve 8gb ram ile ultra ayarlarda GTA V drop yemeden sıkıntısız oynayabiliyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı