Çözüldü Rocket League'de turnuvaya katılmak için şartlar nelerdir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adulbul

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rocket League'de turnuvaya girmek istiyorum fakat uyarı çıkıyor. (bu turnuvaya katılmak için hesabınız gereksinimleri karşılamıyor)
Hesabım 40 seviye kredi falan almışlığım var. Takasa da açık yani güvenilir. Ne eksik anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Rocket League'de turnuvaya girmek istiyorum fakat uyarı çıkıyor. (bu turnuvaya katılmak için hesabınız gereksinimleri karşılamıyor)
Hesabım 40 seviye kredi falan almışlığım var. Takasa da açık yani güvenilir. Ne eksik anlamadım yardımcı olursanız sevinirim.
Otomatik turnuvalara mı katılmaya çalışıyorsunuz yoksa özel turnuvalara mı? Özel turnuvalarda rütbe sınırı olabiliyor.

Arkadaşımda takas yapabilmek için şöyle bir uyarı veriyordu. "Epic Games hesabınızda 2 aşamalı doğrulamayı etkinleştirin." Siz de bakabilirsiniz.

Oynaya bastıktan sonra turnuvalara bastığınızda onun için gereken bir şart yok. Üstteki arkadasın dediği gibi özel turnuvaya katılmaya çalışıyorsunuz, özel turnuvada turnuvayı kuranın belirlediği şartları karşılamak mecburiyetindesiniz.

Bakın bu da görseli.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (207).png
    Ekran Görüntüsü (207).png
    726,8 KB · Görüntüleme: 162

Geri
Yukarı