Rockrider ST540 vs Carraro 2727 vs Bisan MTX 7500 vs Kron XC 450

gHOST52

Hectopat
Daha fazla  
4000 TL bütçeyle bir dağ bisikleti alacağım. Bu bisikletler arasındayım ST540'ın çoğu şeyi markasız. Carraro'nun maşası kötüymüş. Kron'da da kronik sorun var dendiğini duydum. İlk defa bir bisiklet alacağım. Sizce hangisi daha iyidir? Başka bisiklet önerilerine de açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
En mantıklı seçim Carraro yönünden olacaktır

Maşa sizce çok sorun çıkarır mı çünkü maşa çok kötü diyorlar
Eğer parayı ayarlayabilirsem carraro big 2718 almayı düşünüyorum onun maşası daytonalardan daha iyi. Eğer ayarlayamassam sizce carraro daytona 272 alınır mı maşa çok sorun yaratır mı?

Maşa sizce çok sorun çıkarır mı çünkü maşa çok kötü diyorlar
Eğer parayı ayarlayabilirsem carraro big 2718 almayı düşünüyorum onun maşası daytonalardan daha iyi. Eğer ayarlayamassam sizce carraro daytona 272 alınır mı maşa çok sorun yaratır mı?
Kullanan arkadaşlarım var maşanın bakımını düzenli olarak yaparsanız bir sorun çıkarmaz 2718 modeli de güzel arazide rahat ettirir

Kullanan arkadaşlarım var maşanın bakımını düzenli olarak yaparsanız bir sorun çıkarmaz 2718 modeli de güzel arazide rahat ettirir

Teşekkürler yardımcı olduğunuz için ilk bisikletim olacak. bakımı hakkında çok bilgi sahibi değilim alacağım bisikletci anlatır herhalde bakımını. büyük ihtimal 272 eğer parayı ayarlayabilirsem de 2718 alacağım. tekrar teşekkürler

Geri
Yukarı