Rockstar Games hesabı nasıl geri alınabilir?

Daha fazla  
Meslek
NCR Trooper
Merhaba ,bundan 5 ay önce benim Rockstar hesabım çalındı ve bende geri almaya çalıştım. Rockstar Games bana yeni bir hesap verdi ama hesapta hiçbir oyun yok. Hesabımın önceki ismi Sinan3525'di. Şuan LackedSinan3525. yazıyor ve hesapta olan GTA 5, GTA 4 gibi oyunlarımın hiçbiri yok. Rockstar desteğe yazdım fakat şuanlık bir sonuç alamadım. Daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Merhaba, bundan 5 ay önce benim Rockstar hesabım çalındı ve bende geri almaya çalıştım. Rockstar Games bana yeni bir hesap verdi ama hesapta hiçbir oyun yok. Hesabımın önceki ismi sinan3525'di. Şu an lackedsinan3525. yazıyor ve hesapta olan GTA 5, GTA 4 gibi oyunlarımın hiçbiri yok. Rockstar desteğe yazdım fakat şu anlık bir sonuç alamadım. Daha önce başına gelen varsa yardımcı olabilir mi?

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer desteğe yazdıysanız geri dönüş sağlamaları lazım yoksa yapabileceğiniz çok bir şey yok. Bir de hesabınız nasıl çalındı merak ettim.

Öncelikle geçmiş olsun. Eğer desteğe yazdıysanız geri dönüş sağlamaları lazım yoksa yapabileceğiniz çok bir şey yok. Bir de hesabınız nasıl çalındı merak ettim.
Hocam inanın nasıl çalındığını bende bilmiyorum. Çince bir mail geldi hesabımın mailinin değiştiğine dair çalındığından öyle haberim oldu. 1 senedir falan oynamıyordum bile çalınması garip gerçekten. Rockstar desteğe mail attım hesabı zor da olsa geri alabildim sonunda.

Geri
Yukarı