Rockstar'ın GTA 6 Tweet'i 4 saatte 36 milyon görüntülendi!

timssy

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Rockstar hiçbir detay vermeden sadece fragman duyurusu paylaştı. Ayrıca Rockstar'ın sitesine girdiğinizde aşağıdaki Tweet'in aynısı çıkıyor yine herhangi bir detay yok. Bu kadar sade bir şekilde marketing yaparak bu sayılara ulaşmak çok manyak bir şey gerçekten. Hiçbir bilgi paylaşmadan direkt fragman yayımlasalar bile yine hit olur cidden çok büyük bir marka.
Site:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"Rockstar nasıl bir firmadır?" sorusunun cevabı.

Instagram hesaplarındada bütün postları kaldırmışlar. Çok fenalar.

resim_2023-12-01_193404361.png

Bence GTA 5 buzdolabı versiyonu ya da başka bir şeyi çıkacak. GTA 6 diye düşünemiyorum.

GTA 6 olduğu %100 çünkü sızıntılardan oyunun Vice City'de geçeceği belliydi kullandıkları görsel Vice City. Ayrıca şirekt raporlarında 2024-2025 Mali raporlarında bekledikleri gelir çok yüksek dolayısıyla o çapta bir kazancı sadece GTA 6 ile kazanabilirler.

GTA 6 olduğu %100 çünkü sızıntılardan oyunun Vice City'de geçeceği belliydi kullandıkları görsel Vice City. Ayrıca şirekt raporlarında 2024-2025 Mali raporlarında bekledikleri gelir çok yüksek dolayısıyla o çapta bir kazancı sadece GTA 6 ile kazanabilirler.
Evet görsel bana da Vice City vibe verdi ama bilemiyorum. GTA 5 yeni nesil konsollara çıkmış mıydı peki? Belki odur yada başka bir GTA oyunu olabilir mi ki?

Ciddi anlamda rekor bir sayı alacağını düşünüyorum.

1 haftada 200 milyon 1 ayda 450 milyona yakın olur bence.

Evet görsel bana da Vice City vibe verdi ama bilemiyorum. GTA 5 yeni nesil konsollara çıkmış mıydı peki? Belki odur ya da başka bir GTA oyunu olabilir mi ki?

Başka bir GTA oyununun olma ihtimali yok. Çünkü trailer fotoğrafında palmiye ağaçları var. Bu da Vice City'i temsil ediyor. GTA 6 nında mapi Vice City olacağı için bu %100 GTA 6. ve GTA 6 çıkartmazsa Rockstar o trailerde, linç edilir.

Geri
Yukarı