Röntgende parmak çatlağı nasıl gözükür?

Frfghtr_01

Centipat
Daha fazla  
Herkese selam sevgiler,
Bugün antrenmanda baş parmağım döndü ve doğal olarak ağrımaya başladı, bende çatlak olma ihtimalinden korktum ve doktora gittim.
Röntgen çektiler, çatlak yok incinmiş dediler. Ama ağrı hiç de incinmiş ağrısı yok, bende bir buraya sorayım dedim.
Röntgende çatlak nasıl göüzüküyor? Veyahut röntgene bakıp bana bildirebilirsiniz.
Teşekkür eder, iyi sosyaller dilerim.

Dosya Ekleri

• Parmak Röntgen1.png
    Parmak Röntgen1.png
    225 KB · Görüntüleme: 144
  • Parmak Röntgen2.png
    Parmak Röntgen2.png
    228 KB · Görüntüleme: 937
Son düzenleme:
O kemiklerin sağlam olduğunu anlamak için 6 yıl tıp + 5 yıl asistanlık tecrübesine gerek yok :D

Çok ağrıyorsa sıcak zeytinyağıyla parmağı ovun ve zeytinyağına bir bez batırıp parmağın etrafına sarın 1 gece kalsın.
Gerçek bir tedavi olmasa bile kırık, çatlak, incinmeye ve şişmeye falan iyi gelir genelde.

O kemiklerin sağlam olduğunu anlamak için 6 yıl tıp + 5 yıl asistanlık tecrübesine gerek yok :D

Çok ağrıyorsa sıcak zeytinyağıyla parmağı ovun ve zeytinyağına bir bez batırıp parmağın etrafına sarın 1 gece kalsın.
Gerçek bir tedavi olmasa bile kırık, çatlak, incinmeye ve şişmeye falan iyi gelir genelde.
Teşekkürler.

Abim burası sağlıkçılar forumu mu Allah aşkına ya :D Bu forumdakiler senin benim gibi insanlar ne anlasınlar röntgenden, doktor bir sorun yok demiş bu işin üniversitesini okuyan adama güvenmeyip buraya sormak nasıl bir mantık anlamıyorum :D
Valla çok sallamadılar gibi geldi o yüzden yazmak istedim.😀

Yeni konular

Geri
Yukarı