Röntgene göre ayak taban derecesi nedir?

Ben ölçüp atayım.

Sizin düztabanlık halis mi?

Eki Görüntüle 2102177Eki Görüntüle 2102178
L 17.53
R 16.98

NOT
Açıları ölçerken bu linkteki bilgilerden yararlandım. En iyi bilgiyi her zaman alanında uzman bir ortopedi doktoru verecektir.

Kardeşim aynı sorun bende de var cuma günü itiraz ettim tekrar skolyoz ve ayak röntgenim çekildi kaç derece olduğunu nasıl ölçtüğünü söyleyebilir misin?

Kardeşim aynı sorun bende de var cuma günü itiraz ettim tekrar skolyoz ve ayak röntgenim çekildi kaç derece olduğunu nasıl ölçtüğünü söyleyebilir misin?
Herhangi bir DICOM programını kullanıp ölçmek istediğin açının referans görsellerine bakıp ölçebilirsin.

Herhangi bir DICOM programını kullanıp ölçmek istediğin açının referans görsellerine bakıp ölçebilirsin.
Instagramdan istek atabilir misin sana görselleri atsam ölçebilir misin benim için çok büyük bı iyilik yapmış olursun badi

Son düzenleme:
Instagramdan istek atabilir misin sana görselleri atsam ölçebilir misin benim için çok büyük bı iyilik yapmış olursun badi
Sosyal medya kullanmıyorum. Sağlık kategorisine konu aç müsait bir zamanda ölçer atarım. Ama arkadaşa dediğim gibi ben doktor değilim ve doğru ölçümü ancak doktor yapar. Bu arada mesajını düzenle ve verdiğin hesap adını sil.

Yeni konular

Geri
Yukarı