ROG Herculx EVA-02 ekran kartı tutucu alınmalı mı?

• Konuyu başlatan kino
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 58
  • Görüntüleme 2B
Tabii kısmen hak veriyorum, sonuçta bu tarz bir konuyu başkası açsa ben de bir sorgulardım "niye" diye.

Özellikle de high-end kartların fahiş fiyatlarına karşı tutumumu biliyorsan. İki ışık saçacak, 2-3 derece fazla soğutacak, üzerinde ASUS/MSI yazacak diye gidip temelinde %99.9 aynı olan ekran kartına 5K fazla verilmesine karşıyımdır.

E hocam extra 5K vermeye karşıyım diyorsun 2K GPU tutacağına vermeye rağzısın :D her türlü ekran kartına GPU tutacağı kesinlikle şart, emin olun şimdi olmasa 1 yıl sonra olacak :) o kart bir süre sonra sarkacak, 2000TL marka tutacağa verene kadar Amazon'dan 300TL'ye ezdıy ürünlerine bakabilirsiniz, onlarda bayağı hoş. Ya da 90 100 TL'ye 3D baskı yaptırın bende kendim baskısını aldığım tutacağı kullanıyorum.

E hocam extra 5K vermeye karşıyım diyorsun 2K GPU tutacağına vermeye razısın :D

İşte benim bakış açım orada değişiyor. Ekran kartına 5K fazla verdim ne oldu? 2 senede bir yeni model çıkıyor, kartın üreticisi bile seni eziklemeye başlıyor, o desteği vermem diyor, bunu yapmam diyor. Sorarım RTX 3070 Noctua Edition alanlar bugün ne düşünüyor? Frame Gen'i bile geldi AMD verdi.

En azından tutucu için ASUS gelip "onun devri geçti koçum bak EVA-03 yaptık taş taş" demeyecek ne bileyim. 😂

İşte benim bakış açım orada değişiyor. Ekran kartına 5K fazla verdim ne oldu? 2 senede bir yeni model çıkıyor, kartın üreticisi bile seni eziklemeye başlıyor, o desteği vermem diyor, bunu yapmam diyor. Sorarım RTX 3070 Noctua Edition alanlar bugün ne düşünüyor? Frame Gen'i bile geldi AMD verdi.

En azından tutucu için ASUS gelip "onun devri geçti koçum bak EVA-03 yaptık taş taş" demeyecek ne bileyim. 😂
Adam bu noktada doğru düşünüyor. Metal parçası eskimez ama elektronik eskir.

Dün yorum gelirse kontrol ederim diye almamıştım iyi geldi bu. Geçtim siparişi, vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

eee.jpg

asuka-turkey.gif

Geri
Yukarı