ROG STRIX B550-E GAMING "Haydi Birlikte PC Toplayalım" kampanyasına dahil mi?

emrah_8

Kilopat
Makaleler
3
ASUS, belirli ürünlerinde sonradan geri ödemeli kampanya yapmış.
https://promotion.asus.com/tr/tr/q2gamingweeks#

Anakartlar başlığında ROG STRIX B550-E GAMING de indirimli gözüküyor. Linkteki ürün Wi-Fi model sanırım, lakin isim olarak Wi-Fi demiyor. Acaba bunu alsam, yok bunda Wi-Fi vardı ve şartlarımızdaki ürünün Wi-Fi yoktu falan diye çamura yatarlar mı kararsız kaldım. :(
ASUS Rog Strıx B550-E Gaming AMD B550 Am4 DDR4 4400 DP Hdmı Çift M2 Usb3.2 AX Wifi + Bt ARgb 2.5Gbit Lan ATX Pcıe 4.0 ecc ram desteği, AI Ses Engelleyici Mic. desteği : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Ek bilgi: Amazon.com.tr'e sorduğumda bizde böyle bir kampanya yönelik bir bildirim yok diyor. Anlamadım nasıl bir iş. 🤨

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki hocam müşteri hizmetlerine bu attığınız linki atıp isimlerinin orada olduğunu göstermeniz mümkün mü? Sonuçta isimleri yazıyor orada, belki temsilcinin haberi yoktur ya sada başka bir durum vardır.
Attım hocam, 2 defa hemde. Kadın üstüne basa basa, bizde kayıtlı böyle bir kampanya yok ,diyor. Belki Amazon.com'dur falan dedi. Belki de o bulamamıştır ilgili bilgiyi bilemiyorum. Amazonun spesifik bir mağazası olsaydı zaten derlerdi com, de, tr, it, jp vs

Hocam aradaki farkı biliyorum da sadece E modelindeki şu özelliği anlamadım:" Ses için USB Type-C" Yani bu sterio kulaklığı takıp 5.1- 7.1 gibi destek vermesi için mi oluyor?

Anladım, önemli şeyler bunlar hocam. Sonra bizim dediğimiz buydu siz yanlış aldınız falan olayı sonradan çok moral bozucu olur. İnsanlar ona göre hesap kitap yapıyor. Amazon.com.tr müşteri hizmetlerine sordum az önce öyle dedi, bizde böyle bir kampanya gözükmüyor dedi. Üstüne basa basa.
Amazon MH bizden az şey biliyor emin olun hocam. Bazen orada ne yapıyorlar anlamıyorum. Kartlarla ilgili sorular sorarken bir kere düzgün cevap alamamıştık. O konuya hakim değilim ama öyle bir şey değil bence hocam. Tek girişli kulaklıkları PC'ye takınca genelde mikrofonda sıkıntı yaşatıyor. Telefon gibi AUX girişi olmadığı için tek girişten desteklemeyen hoparlör ve mikrofonu aynı anda veremiyor sanırım, ben daha alamadım yani. Bu giriş sayesinde her türlü kulaklıkla bu özellikleri kullanabilirsiniz diye düşünüyorum.

Asus'a sorayım dedim ama koskoca firmanın bir tane canlı müşteri temsilcisi yok mu arkadaş! Amazon.com.tr ısrarla böyle bir konuda bilgilerinin olmadığını savunuyor. Kendileri bilir, onlardan almayız da başkasından alırız bizde.

Yeni konular

Geri
Yukarı