ROG STRIX klavye için Armoury Crate ayarları nasıl olmalı?

Makaleler
42
Geçenlerde Scope RX'in şu modelini sipariş vermiştim kargo sanıyorum yarın teslim edilir ama bu klavyelerin herhangi bir yazılıma ihtiyacı var mı, ışıklar için yapılması gereken ayarlar var mı, neleri bilmek gerekli fikrim yok. Razer klavyemi de Synapse olmadan kullanıyordum önceleri. Işıklar için şunu yaparsın, şu özellik için buraya girersin diyen olursa şimdiden kurup bakarım. Farem de ROG STRIX Impact II modeli, yani uyumlu donanım şu anda da var.
ddds2.jpg

Son düzenleme:
Tak çalıştır klavyelerde basit ayarlamaları programsız yapabilirsiniz. Örneğin ışık şiddeti veya ışık modları gibi ayarları kısa yollarla yapabilirsiniz. Makro veya aynı markalı RGB aydınlatmaya sahip farklı cihazların senkronize çalışmasını istemeniz gibi daha detaylı ayarlamaları programı indirip program üzerinden yapabilirsiniz. Ürünü internetten araştırıp size sunulan tüm özellikleri ve bu özelliklerin çalışma koşullarını inceleyebilirsiniz.

Tak çalıştır klavyelerde basit ayarlamaları programsız yapabilirsiniz. Örneğin ışık şiddeti veya ışık modları gibi ayarları kısa yollarla yapabilirsiniz. Makro veya aynı markalı RGB aydınlatmaya sahip farklı cihazların senkronize çalışmasını istemeniz gibi daha detaylı ayarlamaları programı indirip program üzerinden yapabilirsiniz. Ürünü internetten araştırıp size sunulan tüm özellikleri ve bu özelliklerin çalışma koşullarını inceleyebilirsiniz.

1-2 video buldum gördüm 1-2 tuşa basınca ışıkların yanış tarzı değişiyor gibi ama aynı videolarda Armory Crate'e hiç değinmemişler, o yazılımı da hiç kullanmadığım için arayüzü karışık gibi geliyor.

1-2 video buldum gördüm 1-2 tuşa basınca ışıkların yanış tarzı değişiyor gibi ama aynı videolarda Armoury Crate'e hiç değinmemişler, o yazılımı da hiç kullanmadığım için arayüzü karışık gibi geliyor.

Hocam Armoury Crate ile fareniz de ROG diye uyumlu çalıştırabilirsiniz. Yani işte ışıkları senkronize yansın vs. Uygulamayı indirin biraz kurcalayın anlarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı