Custom ROM crDroid ROM atılan Note 12 4G açılırken Mi logosunda kalıyor

HerOxNeon

Centipat
Daha fazla  
Telefona ROM attım, sonra açılma ekranında kaldı. (powered by Android yeri) Firmware'de deniyorum, yapamadım bir el atsanız.
Cihazım Redmi Note 12 4G.

Son düzenleme:
İlk olarak Format Data yapın. Açılmaz ise Recovery değiştirip deneyin. Hangi Recovery ile flashladınız? Eğer uygun olmayan bir Recovery ile flashladıysanız açılmıyor olabilir. Rom için belirtilen Recovery dosyası varsa onu kullanın. Daha sonra tekrar romu flashlayıp Format Data yapın.

İlk olarak Format Data yapın. Açılmaz ise Recovery değiştirip deneyin. Hangi Recovery ile flashladınız? Eğer uygun olmayan bir Recovery ile flashladıysanız açılmıyor olabilir. Rom için belirtilen Recovery dosyası varsa onu kullanın. Daha sonra tekrar romu flashlayıp Format Data yapın.
Ya da en kısa yol olarak stock rom dosyasını TWRP ile flashlayabilirsiniz.

Ya da en kısa yol olarak stock rom dosyasını TWRP ile flashlayabilirsiniz.
recovery orangefox veya twrp değilmi

İlk olarak format data yapın. Açılmaz ise recovery değiştirip deneyin. Hangi recovery ile flashladınız? Eğer uygun olmayan bir recovery ile flashladıysanız açılmıyor olabilir. ROM için belirtilen recovery dosyası varsa onu kullanın. Daha sonra tekrar ROM'u flashlayıp format data yapın.

Ya da en kısa yol olarak stock ROM dosyasını TWRP ile flashlayabilirsiniz.

Dün bir şekilde düzgünce oldu ama sonra bakarken ROM gitti şimdi tekrar yüklemeye çalışıyorum.

recovery orangefox veya twrp değilmi

Dün bir şekilde düzgünce oldu ama sonra bakarken ROM gitti şimdi tekrar yüklemeye çalışıyorum.
Başka bir konu daha açmışsınız gördüğüm kadarıyla. Bu konudan cevap vereceğim. Bu linkten Redmi Note 12 4G TWRP Stock Rom Romu indirin ve TWRP ya da OrangeFOX ile Flashlayın. Cihazınız bir sorun olmazsa açılacaktır.

Başka bir konu daha açmışsınız gördüğüm kadarıyla. Bu konudan cevap vereceğim. Bu linkten Redmi Note 12 4G TWRP Stock Rom ROM'u indirin ve TWRP'ya da OrangeFox ile flashlayın. Cihazınız bir sorun olmazsa açılacaktır.

Deneyeceğim.

Başka bir konu daha açmışsınız gördüğüm kadarıyla. Bu konudan cevap vereceğim. Bu linkten Redmi Note 12 4G TWRP Stock Rom ROM'u indirin ve TWRP'ya da OrangeFox ile flashlayın. Cihazınız bir sorun olmazsa açılacaktır.

Bir şey sorabilir miyim Firmware'yi ne zaman kurmak lazım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı