Romantik anime-manga tavsiyeleri

canyesilpictures

Femtopat
Merhaba. Şimdiye kadar izlediğim sonu beni tatmin eden romantik animeler tavsiye etmeye çalışacağım. Sizler de örnekler verebilirsiniz. Olur da bu türün meraklıları veya benim gibi yıkıklar merak ediyorsa yardımcı olur 😁.

• Tonikaku kawaii (2. sezonu gelmekte) (mangası da güzel devam etmekte)
  • Kaguya-sama: Love ıs war (3. sezon yayınlandı ve birkaç sezonluk malzeme de var.) (mangası bitti)
  • Words bubble up like soda pop (güzel bir filmdir, Netflix'te bulunmakta)
  • Joze to tora to sakana tachi (en sevdiğim anime filmlerinden, dramayla güzel harmanlanmıştır)
  • Aharen-san wa hakarenai (1 sezonluk yeni sayılabilen bir anime, mangası fena bitmedi.)
  • The girl ı like forgot her glasses (Temmuz'da ilk sezonu gelecek, en umutlu olduğum serilerden) (mangası harikaydı)
  • Komi can't communicate (2 sezonluk ve çevirisi devam eden bir seri) (yani biraz fazla zamanınızı alır, fakat fena değildir.)
  • Toradora! (ana karakterlerin aşık olmasını destekliyorsanız sizi mutlu eder.) (arada bir son 5 bölümü tekrar izlerim.)
  • Zero no tsukaima (çok klişedir, bazen çok sinir eder fakat benim biraz hoşuma gitmişti.)
  • Kawaii dake ja nai shikimori-san (1 sezonluk yeni bir animedir, renklerini sevmiştim.)
  • Karakai jōzu no takagi-san (evlenen çiftimizin ortaokul yıllarını anlatan kafa dağıtan bir seridir.) (3 sezon + 1 film)

Aklıma gelen bunlardı. Bazı serileri gözden kaçırmış olabilirim. Başlayacaklara şimdiden iyi seyirler!

Son düzenleyen: Moderatör:
Akagami No Shirayuki-hime (romantik ile karışık maceralar)
Akatsuki No Yona (üsttekinin aynısı)
Fruits Basket (romantik hikayeleri bol bol içeriyor ve mangasının son bölümüne kadar anime de ilerleyip bitti)
Hakushaku To Yousei (ana karakter havalı, hikaye noktalanmış)
Inu x Boku SS (kızın köpeği olan çocuk, mangadan devam etmek gerek)
Itazura Na Kiss (defalarca kez diziye de uyarlanmış komik bir anime, hikaye noktalanmış)
Kaichou Wa Maid Sama (en iyi romantik anime, iddialıyım ama mangadan devam etmek gerek)
Kamisama Hajimemashite (reverse harem, mangadan devam etmek gerek)
Kimi Ni Todoke (düz anime)
Ookami Shoujo To Kuro Ouji (çocuğun köpeği olan kız, mangadan devam etmek gerek)
Ouran Koukoku Host Club (reverse harem sayılır, komik, tercihen mangadan devam edilebilir)
Sukitte Ii Na Yo (kanser anime)

Ek olarak Dengeki Daisy mangasını öneririm çünkü onun üstüne romantik manga gelmemiştir. Romantik manga dünyasının Death Note'u.

Clannad
My Little Monster
ReLife
Good Ending
Kamisama Hajimeshita
Sweat and Soap
We Never Learn
Lovely Complex
Will You Marry Me Again If You Are Reborn?
A Side Character's Love Story
My Wife is Wagatsuma-san
Holmes of Kyoto
El Hazard

Oregairu (Temmuz'da mangadan animeye uyarlanmayan kısımların olduğu bir veya birkaç bölüm gelecek)
Horimiya (Seri hem mangada hem de animede bitti fakat Nisan'da OVA'sı gelecek)
Tada-kun wa Koi wo Shinai (Animesi, mangası ile aynı bitti sanırım)
Wotaku ni Koi Muzukashii (Manga hakkında bilgim yok fakat anime finali sanki devamı gelecekmiş gibi hissettirdi)
Otonari no Tenshi-sama (animesi yeni bitti fakat finali henüz izlemedim o yüzden devamı ve mangası konusunda bilgim yok)
Bunny Girl Senpai (Haziran'da yeni filmi gelecek)
Sono Bique Doll wa Koi wo Suru (Yeni sezon onaylandı fakat tarihi belli değil)
Kono Oto Tomare (Romantizm az fakat izlersen pişman olmazsın bence)
Yofukashi no Uta (Romantizm az bunda da fakat eğlenceli bi anime)

Merhaba. Şimdiye kadar izlediğim sonu beni tatmin eden romantik animeler tavsiye etmeye çalışacağım. Sizler de örnekler verebilirsiniz. Olur da bu türün meraklıları veya benim gibi yıkıklar merak ediyorsa yardımcı olur 😁.

• Tonikaku kawaii (2. sezonu gelmekte) (mangası da güzel devam etmekte)
  • Kaguya-sama: Love ıs war (3. sezon yayınlandı ve birkaç sezonluk malzeme de var.) (mangası bitti)
  • Words bubble up like soda pop (güzel bir filmdir, Netflix'te bulunmakta)
  • Joze to tora to sakana tachi (en sevdiğim anime filmlerinden, dramayla güzel harmanlanmıştır)
  • Aharen-san wa hakarenai (1 sezonluk yeni sayılabilen bir anime, mangası fena bitmedi.)
  • The girl ı like forgot her glasses (Temmuz'da ilk sezonu gelecek, en umutlu olduğum serilerden) (mangası harikaydı)
  • Komi can't communicate (2 sezonluk ve çevirisi devam eden bir seri) (yani biraz fazla zamanınızı alır, fakat fena değildir.)
  • Toradora! (ana karakterlerin aşık olmasını destekliyorsanız sizi mutlu eder.) (arada bir son 5 bölümü tekrar izlerim.)
  • Zero no tsukaima (çok klişedir, bazen çok sinir eder fakat benim biraz hoşuma gitmişti.)
  • Kawaii dake ja nai shikimori-san (1 sezonluk yeni bir animedir, renklerini sevmiştim.)
  • Karakai jōzu no takagi-san (evlenen çiftimizin ortaokul yıllarını anlatan kafa dağıtan bir seridir.) (3 sezon + 1 film)

Aklıma gelen bunlardı. Bazı serileri gözden kaçırmış olabilirim. Başlayacaklara şimdiden iyi seyirler!

Tonikaku kawai mangası acaba iyi son la mı bitiyor yoksa kötü son la mı bitiyor söyler misin hocam ona göre 1. sezonu tekrar izleyip 2. sezona geçeceğim de.

Geri
Yukarı