Rootlu cihaz ile neler yapılabilir?

Kağan Kabadayı

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar size bir sorum olacak, cihazım rootlu Android sürümün Android 5.1 lolipop.
Cihazımın rootlu olmasından yararlanarak ne gibi şeyler yapabilirim?
Wi-Fi hack için androdumper diyorlar sizce?
Önerebileceğiniz programlar var mı?

Onlar için uygulamalar var rootla çalışan mesela bir tane uygulamada Wi-Fi'ya bağlandığın tüm cihazların şifresi vardı kötü amaçla kullanma bence.

Cihazını bazı uygulamalara farklı model olarak gösterebilirsin. Mesela ben Google Fotoğraflara cihazımı pixel 6 olarak gösterdim sınırsız fotoğraf yedekleme hakkım oldu.

Artı olarak play store'de pixel 6 olarak gösterdim. Bu sayede cihazımın kaldırmadığı oyunları yükleyebiliyorum.

Wi-Fi hack için ne yapabilirim mesela o Wi-Fi'nin içindeki cihazlara sızma, Wi-Fi şifresini öğrenme, wifidekileri atma gibi.

Uygulamanın ismini hatırlamıyorum bayağı eskiden indirmiştim çok kolay bir şekilde bulursunuz YouTube'dan sadece daha önceden bağlı olduğunuz Wi-Fi'lerin şifresini gösteriyordu örnek bir cihaza bağlandınız ve o cihazdan uzağa gittiniz uygulamaya giriyorsunuz ve kayıt edildiği için şifreyi direkt gösteriyordu.

Uygulamanın ismini hatırlamıyorum bayağı eskiden indirmiştim çok kolay bir şekilde bulursunuz YouTube'dan sadece daha önceden bağlı olduğunuz Wi-Fi'lerin şifresini gösteriyordu örnek bir cihaza bağlandınız ve o cihazdan uzağa gittiniz uygulamaya giriyorsunuz ve kayıt edildiği için şifreyi direkt gösteriyordu.

O benim işime yaramaz Wi-Fi'den birilerini atma falan gibi şeyler lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı