Router nasıl kullanılır?

AntiPro

Centipat
Daha fazla  
Amazon'dan Model aldım ama internet girişi yok. Evimizdeki klasik modemler gibi değilmiş. Başka bir cihaza bağlanması gerekiyormuş. Eski ZyXEL modeme bağladım şu an çalışıyor ama bir fark yok sanırım. Modemin eski olması ve dalgalanmasından dolayı almıştım. Sanırım interneti başka bir cihaza sonra bu modeli o cihaza bağlamak gerekiyor. Bana cihaz önerirseniz sevinirim veya fikir verirseniz...

Router fiber internette kullanılır. Veya yazılımı özellikleri destekliyorsa genişletici gibi kullanabilirsiniz. Size DSL özellikli modem lazım. Keenetic'in DSL ürünlerine bakabilirsiniz.

Router fiber internette kullanılır. Veya yazılımı özellikleri destekliyorsa genişletici gibi kullanabilirsiniz. Size DSL özellikli modem lazım. Keenetic'in DSL ürünlerine bakabilirsiniz.

Hocam ben fiber kullanıyorum bana da yardımcı olur musunuz? Aynı marka routerdan alıp Huawei HG255snin arkasına bağlasam direkt kullanabilir miyim?

Hocam ben fiber kullanıyorum bana da yardımcı olur musunuz? Aynı marka routerdan alıp Huawei HG255SNIn arkasına bağlasam direkt kullanabilir miyim?

Evet arkasına bağlayıp kullanabilirsiniz. Veya router ın özelliği varsa wisp olarak alıp yayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı