RPCS3 "PS3 application has likely crashed, you can close it" hatası.

Shiroya

Attopat
Daha fazla  
Bu hatayla ilgili bir iki konu vardı fakat sorunu çözemedim. İlk başta file is corrupted hatasından veriyordu. Onu çözdüm şimdide başlıktaki hatayı veriyor. Ne yapmam lazım?

İşletim sistemi olarak Linux kullanıyorum. Bazı program vs. şeyler Linux'a olmuyor o yüzden belirtmek istedim.

Sistem olarak : AMD RX6400
İntel i7 6700
(gerisi hakkında bir fikrim yok, lazımsa bulabilirim.)

Emülatör olarak RPCS3 kullanıyorum.
1714422263381.png

1714422304854.png
1714422320574.png

Eğer belirtmediğim lazım olan bir şey varsa bahsederseniz sevinirim.

İşlemcin bu emülatör için yetersiz.

Çalışma ihtimali olsa bile iyi bir performans alamazsın.
Teşekkür ederim. Sizce PS Vita emülatörü ile denesem aynı sorunları yaşar mıyım? Maalesef anakartım istediğim işlemciler için uyumlu değil, maddi durumlardan dolayı anakartla çok pahalıya denk geliyor.

Teşekkür ederim. Sizce PS Vita emülatörü ile denesem aynı sorunları yaşar mıyım? Maalesef anakartım istediğim işlemciler için uyumlu değil, maddi durumlardan dolayı anakartla çok pahalıya denk geliyor.

PS Vita emülatörü stabil değil diye biliyorum. İstersen Xbox 360 emülatörü Xenia üzerinden oynayabilirsin.

PS Vita emülatörü stabil değil diye biliyorum. İstersen Xbox 360 emülatörü Xenia üzerinden oynayabilirsin.
Yardımınız için çok teşekkürler. İlk yanıtınızı çözüm olarak rapor ettim. Eğer işaretlenmezse belirtin lütfen, aksi takdirde ayıp olur diye düşünüyorum. Xbox emülatörü kullanarak deneyeceğim o zaman. Sağlıcakla.

Geri
Yukarı