Rraeene'nin oynadığı Assetto Corsa haritası nedir?

BestOfFadeleS

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bende mert abinin oynadığı gibi oynamak istiyorum video linkini alta bırakıyorum, nasıl oynayabilirim? Girdiğimde böyle arabalar ve yol yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bende mert abinin oynadığı gibi oynamak istiyorum video linkini alta bırakıyorum, nasıl oynayabilirim? Girdiğimde böyle arabalar ve yol yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
trafik modu bu, youtubeye yaz bulursun.

Hocam sana tavsiyem Assetto Corsa'da DPC group diye bir grup var discordlarına veya internet sitesine girersen istediğin her modu bulursun.

Hocam sana tavsiyem Assetto Corsa'da DPC group diye bir grup var discordlarına veya internet sitesine girersen istediğin her modu bulursun.

Aman Allah korusun DPC'den. Modlar problemli, indirmek çok uzun sürüyor, modlar bozuk olduğundan virüs atıyorlar dpcmanager diye kandırıyorlar, sunucuları kasıyor... Daha başka sayayım mı ngg hiç oynamadım ama eminim daha iyidir.

Geri
Yukarı