RTX 2000 ve 3000 Serisi Kartlara Kare Oluşturma Ekleme Rehberi

Hocam Hogwarts Legacy içinde deneyip sonuçları bana söyler misiniz?
Yüksek ayarlar RT kapalı DLSS Kalite modunda.

Ekran görüntüsü 2024-01-01 191339.png

RTX 20XX kartlarda denedim fakat EPİC üzerinden olduğu için mi bilmiyorum CP2077'de FG açılmadı. Bilgisi olan var mı ?

30XX kart elimde yok. 40XX zaten oluyor deneyemedim :/

RTX 20xx kartlarda denedim fakat Epic üzerinden olduğu için mi bilmiyorum CP2077'de fg açılmadı. Bilgisi olan var mı?

30xx kart elimde yok. 40xx zaten oluyor deneyemedim :/

Bro bende yapamadım bir türlü Steam üzerinden Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 de denedim crack Spider-Man'da denedim hiçbirinde olmuyor her videoyu izledim her ayarı yaptım tam olarak ama neden olmuyor anlayamadım PC hazır setup diye mi Windows 11 kullanıyorum diye mi vallahi bilmiyorum da herkesin sorunsuz yapmış olması ve benim yapamamam çok sinirlerimi bozdu ya :D Lenovo Legion T5 26AMR5 kasa kullanıyorum RTX 3070 Ryzen 7 5600 var lütfen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Bro bende yapamadım bir türlü Steam üzerinden Cyberpunk 2077 ve Witcher 3 de denedim crack Spider-Man'da denedim hiçbirinde olmuyor her videoyu izledim her ayarı yaptım tam olarak ama neden olmuyor anlayamadım PC hazır setup diye mi Windows 11 kullanıyorum diye mi vallahi bilmiyorum da herkesin sorunsuz yapmış olması ve benim yapamamam çok sinirlerimi bozdu ya :D Lenovo Legion T5 26AMR5 kasa kullanıyorum RTX 3070 Ryzen 7 5600 var lütfen birisi yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Hocam benim oyun Epic üzerindeydi. Gerekli 2 adet dosyanın silinmesi gerekliymiş. Sildim oldu.

Öte yandan Donanım hızlandırma özelliğinin açık olduğuna emin ol. O açık olmayınca sıkıntı oluyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı