RTX 2060 PC alınır mı?

Bütçe
12.000

Eren.Duran

Centipat
Daha fazla  
12.000 TL'ye 2. el temiz malzemeler satan bir yerden alacağım şu an kullandığım bilgisayarıda oradan almıştım.
RTX 2060.
R5 3600.
B450M-A Pro Max.
1x16 GB RAM.
450 wat PSU.
Tek sorunu anakartın 1 RAM slotu hasarlıymış tamir edilir mi bilmiyorum sormadım.
Kasa muhtemelen Warcry.
Galiba her şeyin kutusu var fatura bilmiyorum.
Sizce alınır mı?

Eski bilgisayarımda RX 580 ve R5 2600 vardı, inanır mısınız 9500 TL'ye sattım ve bunu alacağım.

Bütçe artarsa bu sisteminde alabilirsiniz.

Eski ekran kartım RX Ti ve açıkçası hiç memnun değildim AMD ekran kartlarından pek memnun değilim.

Alınır bence ama sisteme test yapın.
Aldığım uygulamada 24 saat boyunca test etme vaktim var 24 saat içerisinde tekrar iade edebiliyorum.

12.000 TL'ye 2. el temiz malzemeler satan bir yerden alacağım şu an kullandığım bilgisayarıda oradan almıştım.
RTX 2060.
R5 3600.
B450M-A Pro Max.
1x16 GB RAM.
450 wat PSU.
Tek sorunu anakartın 1 RAM slotu hasarlıymış tamir edilir mi bilmiyorum sormadım.
Kasa muhtemelen Warcry.
Sizce alınır mı?

Eski bilgisayarımda RX 580 ve R5 2600 vardı, inanır mısınız 9500 TL'ye sattım ve bunu alacağım.

Alınmaz hocam size tavsiyem az daha çıkıp RX 6600 sistem almanızdır.

RTX 2060.
R5 3600.
B450M-A Pro Max.
1x16 GB RAM.
450 wat PSU.
Kasa muhtemelen Warcry.
Sizce alınır mı?

Alınmaz. Sizi kazıklamaya çalışıyor.

Malesef elazığ. Ayrıca letgo gibi elden sitelerden alamıyorum çünkü taksitle alabiliyorum. Dolap gibi kargo+taksit imkanı sunan sitelerden alabilirim.
Anladım. bakayım biraz.

Sahibinden olur mu param güvende ile?
Malesef elazığ. Ayrıca letgo gibi elden sitelerden alamıyorum çünkü taksitle alabiliyorum. Dolap gibi kargo+taksit imkanı sunan sitelerden alabilirim.

Hocam yok anlaşılan. Param güvendeyi dahil edince çok fazla fiyat çıkıyor. Siz RTX 2060 sistemi satan kişiye "Furmark, Memtest86, HDTune, Crystaldiskmark testlerini yapar mısınız?" diye sorabilir misiniz? Sonuçları da buraya fotoğraf olarak atarsınız. Bir de Aida64 testi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı