RTX 2060 yerine GTX 1660S almak mantıklı mı?

Ben şahsen RTX 3050 öneriririm sana ya da acele yoksa RTX 4050 bekle derim.

3050 çok daha kötü bir kart 2060’a göre. 3000 serisi diye iyi olacak diye bir şey yok. İşiniz render ise işler değişir tabii orası ayrı.

Olabilir hocam benim görüşüm AMD ekran kartlarında daha çok sorun yaşanması yönünde, söylemek istedim sadece.

Bunun en az yarısı AMD'nin Wattmanı her şeye vermesi, bunu görenlerin de "aha AMD bozuk" deyip Google'da aradıkları sonuçla panikten paniğe koşmasından kaynaklanıyor. PC'den anlayanlara rahatça 6000 serisi öneririm, çünkü kafasına takılan bir şey olsa yazdıklarını yapacak, anlayacak donanıma sahipler.

RX 6600 almıyorsan da denildiği 2060 Super ya da 2060 12 GB falan al bunlar güzel alternatif olabilecek kartlar. 2060 biraz geri kalıyor.

Bunun en az yarısı AMD'nin WattMan'ı her şeye vermesi, bunu görenlerin de "aha AMD bozuk" deyip Google'da aradıkları sonuçla panikten paniğe koşması. PC'den anlayanlara rahatça 6000 serisi öneririm, çünkü kafasına takılan bir şey olsa yazdıklarını yapacak, anlayacak donanıma sahipler.

RX 6600 almıyorsan da denildiği 2060 Super'ya da 2060 12 GB falan al bunlar güzel alternatif olabilecek kartlar. 2060 biraz geri kalıyor.

Bu ilan nasıl hocam? Kutusu, garantisi varmış. Gainward nasıldır?

Elbette sorunlarını çözebilecek kapasitem var fakat olumlu bakamaya başladım. Bir tık pahalısı olsun diyorum aynı performansı yine alırım ve DLSS, RTX özelliği de mevcut.

Bu ilan nasıl hocam? Kutusu, garantisi varmış. Gainward nasıldır?

Elbette sorunlarını çözebilecek kapasitem var fakat olumlu bakamaya başladım. Bir tık pahalısı olsun diyorum aynı performansı yine alırım ve DLSS, RTX özelliği de mevcut.

İndirim yapsın yoksa buna 4250 TL teklif et.

Zayıf olabilir ama güncel bir kart sonuçta 30xx ailesinden, 4050 gelene kadar en iyisi bu. Karar senin ben yine de yazayım dedim. Umarım istediğin kartı alabilirsin.
2060 6GB ile belki yarışır da 12GB modeline karşı şansı yok. Hatta 6GB olan bile çoğu oyunda geçiyor. Güncel diye güçsüz bir karta para vermenin anlamı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı