RTX 2070 ekran kartı önerisi

Güzel markadır Gıgabyte veya bunu alın ikiside gayet güzel fazla vermeye gerek yok
Inno3d, tıpkı Galax ve Palit gibi Nvidia için ekran kartı üreten çok iyi bir firmadır. Bu tarz üst segment kartları bulunmasından da durumu anlayabilirsiniz.
Şimdi aklıma takıldı, RTX 3000 serisi Eylül ayı gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor, sizce beklenirmi RTX 3000 serisi? Fiyatı ne olur? Ve şimdi 11,000 tl civarı eden bir sistem Black Friday ve yılbaşı indirimlerinde ne kadar olur artarmı fiyatı?

Son düzenleme:
Şimdi aklıma takıldı, RTX 3000 serisi Eylül ayı gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor, sizce beklenirmi RTX 3000 serisi? Fiyatı ne olur? Ve şimdi 11,000 tl civarı eden bir sistem Black Friday ve yılbaşı indirimlerinde ne kadar olur artarmı fiyatı?

O konuda bir netlik sunmak mümkün değil. Black Friday döneminde tabi indirimler olacaktır. Ampere serisinde ilk olarak üst segment kartlar gelecektir. Nvidia'nın en güzel yanı da "fiyat uygunluğu" hiç olmamıştır 😅 Ben size şöyle diyeyim: Unreal Ungine 5'ın demosu RTX 2070 Super ile 1080p üstü çözünürlükte çalıştırılmış. Youtube üzerinden videoyu bulabilirsiniz. Yani alacağınız kart oldukça kaliteli ve uzun ömürlü. Ne kadar uzun? Bilemeyiz.

Allah bilir orasını :D siz almak isterseniz 2070 SUPER alın en az 5 yıl ultra da oynatır gibime geliyor.

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, son olarak sistem için param zaten eylül ekim gibi toplanmış olacak sizce 3ay kadar daha para biriktirip (2021 ilk aylarında)1600tl farkla 2080S alınırmı?
2070S veya 2080S Cyberpunk'u oynatırmı?

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, son olarak sistem için param zaten eylül ekim gibi toplanmış olacak sizce 3ay kadar daha para biriktirip (2021 ilk aylarında)1600tl farkla 2080S alınırmı?
2070S veya 2080S Cyberpunk'u oynatırmı?

Daha 2 ay sonraki durumlar hakkında yorumda bulunmak doğru olmaz. Belki düşer belki de çıkar. Ama pek tabi ki yeni kartlar gelince eski kartların fiyatlarında da düşmeler olabilmesi doğaldır.

Cyberpunk 2077 konusunda ise: Nasıl bir algı var bilemiyorum ama 2k ve üstü için bu kartlar peki tabi ki Ultra ayarlarda çok güzel bir deneyim sunacaklardır. Yine de çıkış yaptığı zaman sunulan inceleme videolarına göre fikir sahibi olursunuz.

Daha 2 ay sonraki durumlar hakkında yorumda bulunmak doğru olmaz. Belki düşer belki de çıkar. Ama pek tabi ki yeni kartlar gelince eski kartların fiyatlarında da düşmeler olabilmesi doğaldır.

Cyberpunk 2077 konusunda ise: Nasıl bir algı var bilemiyorum ama 2k ve üstü için bu kartlar peki tabi ki Ultra ayarlarda çok güzel bir deneyim sunacaklardır. Yine de çıkış yaptığı zaman sunulan inceleme videolarına göre fikir sahibi olursunuz.
Hocam karar verdim 2070S alıcam fakat R7 3700x beslermi her oyunda 2070S'i?

Geri
Yukarı