RTX 3050 ne kadar olur?

En az 8000TL olur, onda da 1-2 gün içinde biter stoklar.

TR için ilk 1 ay 6K-8K bandında daha sonra da Max 9K falan gider.
Şu kesin ki her türlü RTX 2060'dan ucuz olacak.
Stoklar ise hemen biter mining belası nedeniyle.

Hazır sistemlerde tek satılan ekran kartlarına göre fiyat avantajı oluyor. 13-14 bin TL civarlarında hazır sistemlerle almak mümkün olabilir belki.

Hazır sistemlerde tek satılan ekran kartlarına göre fiyat avantajı oluyor. 13-14 bin TL civarlarında hazır sistemlerle almak mümkün olabilir belki.

Sizce çıkar çıkmazmı hazır sistem almak avantajlı 1 2 hafta bekliyimm ilk deneyimim olacak vey ne kadar beklemeliyim hazır sistemi en ucuz yakalamak için.

GTX 1650 4 GB VRAM nedeniyle 5 bin TL, aradaki saçma fiyat açıklığı 6 GB VRAM nedeniyle. Madencilikte daha geniş kullanım alanı var.

@koldaseray ekran kartı çıktığı dönemde hazır sistemler de firmalar tarafından tanıtılır. Ne kadar stok olacağı konusunda bilgimiz olmadığı için beklemek mi mantıklı hemen almak mı bir şey söylemek zor. Genel olarak devam eden stok sorunları nedeniyle ben çıktığı dönemde almayı tercih ederdim. Fiyat tahminimi iyimser yaptım, RTX 2060 sistemler ile benzer fiyatlandırma ile de çıkabilir. Beklentiye sokmak ve yanıltmak istemem. Umarım kimi arkadaşların dediği gibi çok daha uyguna çıkar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı