RTX 3050 sistem Valorant'ta 90-100 FPS veriyor

Enes.c

Picopat
Daha fazla  
RTX3050 ekran kartına sahip 144Hz Gaming laptopum var. Bilgisayarı sürekli olarak prize takılı ve yüksek performans modunda kullanıyorum ama Valorant'ta en yüksek ayarlarda 90-100 FPS, en düşük ayarlarda 130-140 FPS alıyorum. FPS yükseltmek için çözüm önerisi olan var mı?
Bilgisayar özellikleri:
(16+8) 24 GB RAM.
i5 11400H.
1TB SSD.

arkada google opera vs. açık oluyormu ? bence ekran kartınızı uygulama aracılığıyla test etmelisiniz FurMARK önerebilirim.

RTX3050 ekran kartına sahip 144Hz Gaming laptopum var. Bilgisayarı sürekli olarak prize takılı ve yüksek performans modunda kullanıyorum ama Valorant'ta en yüksek ayarlarda 90-100 FPS, en düşük ayarlarda 130-140 FPS alıyorum. FPS yükseltmek için çözüm önerisi olan var mı?
Bilgisayar özellikleri:
(16+8) 24 GB RAM.
i5 11400H.
1TB SSD.
Hocam ramlari aynı taksaniz daha iyi olur

Hocam ramlari aynı taksaniz daha iyi olur
2 ram de aynı marka aynı mhz sadece 16 gb alacak param yoktu o dönem hocam
arkada google opera vs. açık oluyormu ? bence ekran kartınızı uygulama aracılığıyla test etmelisiniz FurMARK önerebilirim.
Furmark yapmıştım kötü bir sonuç almadım. Arka planda oyun esnasında google ve kaspersky açık durumda ama bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum hocam

Ram darboğaz yapıyor olabilir veya sürücü sorunu olabilir çok fazla ihtimal var
Sürücülerim güncel ama ram darboğazlığı hakkında bir fikrim yok

2 RAM de aynı marka aynı MHz sadece 16 GB alacak param yoktu o dönem hocam.

FurMark yapmıştım kötü bir sonuç almadım. Arka planda oyun esnasında Google ve Kaspersky açık durumda ama bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum hocam.

Sürücülerim güncel ama RAM darboğazlığı hakkında bir fikrim yok.

Benim de LoL'de sabit 250FPS aldığım oluyor hocam arkada Google açılınca 60a düşüyor bir deneyin bence bu arada 8 GB almanız mantıksız olmuş biraz bekleseydiniz 16 GB sizi götürürdü uzun süre zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı