RTX 3050 sistemde CS2 düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

Propheeet

Kilopat
Daha fazla  
RAM
16 GB ram 3200Mhz
Ekran kartı
3050 6 GB (75Watt)
İşlemci
I5 13500H
Merhaba CS2 optimizasyon sorunlu olarak çıktı lakin ben hâlâ düzeltildiğini düşünmüyorum. Sizde durumlar nasıl sizce düzeldi mi? Ben de durum şu şekilde en lowa çektiğim zaman 120-170 FPS değerlerini görüyorum. High ayarlarda da aynı FPS değerlerini alıyorum sistemim:
i5 13500H RTX 3050 6 GB (75watt) 16 GB RAM sorun sadece bende mi acaba? Anlamış değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartın laptop 3050'i yani normal bir masaüstü muadilinden çok daha zayıf. Buna rağmen 120-170 FPS gibi gayet yeterli bir değer alıyorsunuz. Ekranınız hadi 144 Hz olsun neredeyse tam performans kullanacağınız bir FPS sağlıyor. Öyle ayarlarla falan oynayarak performans artışı sağlanabilecek bir şey yok çünkü hem oyun optimizasyon sıkıntılı hem de sizin parçalarınızın verebileceği performans sınırlı.

Ekran kartın laptop 3050'i yani normal bir masaüstü muadilinden çok daha zayıf. Buna rağmen 120-170 FPS gibi gayet yeterli bir değer alıyorsunuz. Ekranınız hadi 144 Hz olsun neredeyse tam performans kullanacağınız bir FPS sağlıyor. Öyle ayarlarla falan oynayarak performans artışı sağlanabilecek bir şey yok çünkü hem oyun optimizasyon sıkıntılı hem de sizin parçalarınızın verebileceği performans sınırlı.

Oyunun optimizasyonu sınırlı zaten ama sistemin 50wattını kullanıyor CS2 de üstüne çıksa yüksek değerler vereceğini düşünüyorum optimizasyonu düzelince bir daha bakacağım sanırım.

Geri
Yukarı