RTX 3050 Ti sisteme oyun önerisi

Akdeniz1

Hectopat
Makaleler
14
Yer
Sinop
Daha fazla  
Sistemim.

RTX 3050 Ti.
AMD Ryzen 5800.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Saniyede 600-800 KB indirebiliyorum, çok büyük olmayan oyunlar önerirseniz sevinirim. ( 23 GB Valorant bile fazla geldi )

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemim.

RTX 3050 Ti.
AMD Ryzen 5800.
16 GB RAM.
512 GB SSD.

Saniyede 600-800 KB indirebiliyorum, çok büyük olmayan oyunlar önerirseniz sevinirim. ( 23 GB Valorant bile fazla geldi )
Konuyla alakasız kusura bakmayın fakat ben paranızı biriktirip önce interneti değiştirmenizi öneriyorum.

Senin ekran kartın her şeyi çalıştırır, özellikle bu sisteme oyun önerisi diye yazmana gerek yok hocam. Ayrıca büyük boyutlu oyun oynamayacaksan da o sistem ne işe yarar ki. Yavaş insin önemli değil, gece açık bırak bilgisayarı, birkaç gün bekle ama o sistemin keyfini çıkaracak büyük oyunlar oyna. :) Hadsizlik edip akıl veriyormuş gibi yazdım ama amacım seni cesaretlendirmek içindi. :) Bazen ben de üşeniyorum büyük boyut indirmeye.

Senin ekran kartın her şeyi çalıştırır, özellikle bu sisteme oyun önerisi diye yazmana gerek yok hocam. Ayrıca büyük boyutlu oyun oynamayacaksan da o sistem ne işe yarar ki. Yavaş insin önemli değil, gece açık bırak bilgisayarı, birkaç gün bekle ama o sistemin keyfini çıkaracak büyük oyunlar oyna. :) Hadsizlik edip akıl veriyormuş gibi yazdım ama amacım seni cesaretlendirmek içindi. :) Bazen ben de üşeniyorum büyük boyut indirmeye.
Valla hocam haklısınız da benim indirmem zaten kötü bir de komple bina olarak kullanınca öyle GTA 5'ler vs. benim için hayal oluyor.

-Aga küçük çaplı ve saran "project zomboid" var başta hafif zor gibi oluyor da sonra çok sarıyor.
-Hades
-Dead cells
-Skul the hero slayer
-Banished
-The forest
-Ori blind forest - will of the wisp
-Viscera Cleanup
-Avorion (aga uzay oyunu ve grafik hafif garip gözüküyor ama sarıyor ya bir bakarsın , diğerlerini de biliyorsundur zaten de anımsatmak, aklına gelmemiştir falan olabilir amacıyla yazdım )
-CK2
-Dota Underlords
-Domina
-Noita
-Sheltered
-Stardew Valley
-This War of Mine
-Enter the Gungeon
Çoğunu biliyorsun da dediğim gibi anımsatmak için

Yeni konular

Geri
Yukarı