RTX 3060 laptop hata vermeden oyundan atıyor

Daha fazla  
Arkadaşlar. Yeni oyun bilgisayarı aldım. HP Victus E0052NT modeli. Oyun oynarken kendi kendine atıyor ve hata vermiyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Oyun oynamak için Gaming laptop aldım yine oynayamıyorum.

Sistem Özellikleri:
  • AMD Ryzen 7 5800H
  • 16 GB RAM
  • 1TB SSD
  • NVIDIA® GeForce RTX™ 3060, FHD

Hocam bence benim sorun bununla alakalı değil rehberleri yaptım bu sefer daha çok bu uyarı gözüküyor oyundan atınca olay görüntülemede çıkmıyor hata olarak benimkinin sebebi farklı sanırım başka çözümlere baktım RAM hızını ayarlayıp düzeltmişler ama benim BIOS'ta böyle bir özellik yok her şey güncel hala neden atıyor bilmiyorum sizden önce de başka birisi ekran kartını sil yükle demişti uygulama üzerinden yaptım yine olmadı belli süre oynatıyor sonra kendi kendine F4 çekmiş gibi kapanıyor hatasız @181951

RAM için ayrı bir konu açmanız lazım. Attığınız raporda sorun bu.

RAM için ayrı bir konu açmanız lazım. Attığınız raporda sorun bu.
Başkalarının sorunu rammiş ama benim sorunum ne bilmiyorum laptop yepyeni ben yine de ramle alakalı konu açayım ilgilendiğiniz için teşekkür ederim iyi geceler

Arkadaşlar 2 defa bunla ilgili konu açtım çözümünü bulamadım bilen varsa yardımcı olsun.Ekran kartların sil yükle dediler yaptım düzelmedi. 10016 uyarısı veriyordu onu da çözümünü yaptım yine düzelmedi. Başka konulara baktığım zaman ramin frekansını değiştirince duzeldigini yazmışlar ama benim laptopta XMP falan yok laptopta değiştirilmiyormuş (HP). Oyuna giriyorum belirli süre sonra Alt + F4 çekmiş gibi kapanıyor ve hata vermiyor ben bunu nasıl çözerim?

Özellikler:
16 GB Ram
1 TB SSD
Ryzen R7 5800H
Ndivia RTX 3060

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı