RTX 3060 sistem CS:GO ve Valorant'ta düşük FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11

berkinrencb

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8x2 16 GB
Ekran kartı
RTX 3060
İşlemci
i5 10400F
Merhaba RTX 3060 12 GB i510400F 8x2 16 GB 2666 MHz RAM'li bilgisayarım var ama CS:GO ve Valorant da inanılmaz saçma düşük FPS değerler alıyorum CS:GO'da 100'ün altında FPS sürekli Valorant da aynı şekilde. i7 6700K RTX 2060'lı sistemi olan arkadaşım benden çok daha yüksek FPS alıyor. NVIDIA Denetim Masası ayarların ve CS:GO oyun içi ayarların SS'ini koyuyorum bir yardımcı oluverin be ekran kartı sürücü versiyonu da 551.23

Görselleri yükleyemiyorum kafayı yiyeceğim ya.

Son düzenleme:
Driverlarını kontrol et, özellikle ekran kartının. Sonrasında grafiklerin düşükteyse onları arttır, düşük ayarlardan dolayı ekran kartın çalışmıyor sadece işlemciye yük biniyor olabilir

Driverlarını kontrol et, özellikle ekran kartının. Sonrasında grafiklerin düşükteyse onları arttır, düşük ayarlardan dolayı ekran kartın çalışmıyor sadece işlemciye yük biniyor olabilir.

Grafikleri en yükseğe çekince de aynı görselleri yükleyemiyorum ki siteye hata veriyor.

Grafikleri en yükseğe çekince de aynı görselleri yükleyemiyorum ki siteye hata veriyor.

Bir ihtimal stüdyo için kullanılan driveri yüklemiş olabilirsiniz, Denetim Masası'ndan driveri kaldırıp şu linkte bulunan driveri indirip deneyebilir misin?

Bir ihtimal stüdyo için kullanılan driveri yüklemiş olabilirsiniz, Denetim Masası'ndan driveri kaldırıp şu linkte bulunan driveri indirip deneyebilir misin?

Bu sürücü kurulu zaten. Yeni işlemci aldım 11600k şu an 200 250 arası FPS alıyorum rahatladı biraz ama hala düşük diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı