RTX 3060 Ti boşta 55 derece oluyor

Benim bildiğim kadarıyla V12 ve V20'nin beyaz rengi yok, ama boyanabilir tabii ki. Güzel işçilikle iyi sonuçlar çıkar.
Bu Dark Maxima serisi hepsi çok hoşuma gitti, çünkü özellikle fanların ön ve arka kısımlarında toz tutucu mıknatıslı bir şey var. Tekrar çok teşekkür ederim, sizlere her zaman çok güveniyorum.

Peki bunlar dışında, kasa hava akışı iyi olan beyaz var mı? Sadece bakmak istiyorum, ben bulamadım da. Teşekkürler.

Bu Dark Maxima serisi hepsi çok hoşuma gitti, çünkü özellikle fanların ön ve arka kısımlarında toz tutucu mıknatıslı bir şey var. Tekrar çok teşekkür ederim, sizlere her zaman çok güveniyorum.

Peki bunlar dışında, kasa hava akışı iyi olan beyaz var mı? Sadece bakmak istiyorum, ben bulamadım da. Teşekkürler.

Beyaz kasalar pahalı olur bunlar var senin bütçene yakın:

Beyaz kasalar pahalı olur bunlar var senin bütçene yakın:
Biraz daha birikim yapıp ilerde alabilirim bir kaç hafta içinde. Peki bunların hava akışı nasıl? Az öncekilere kıyasla avantaj veya dezavantajları nelerdir efenim? Teşekkürler.

Normal. Hava çok sıcak.
Bizim burada şanlıurfada geçen senelerde olduğu gibi yine bu sene bugün güneşteki termometre 58 dereceyi gösterdi. Sanırım gölge 43 derece vardı😂
31D53777-1FCD-4121-8BD7-5A401339FB3F.jpeg

Biraz daha birikim yapıp ileride alabilirim birkaç hafta içinde. Peki bunların hava akışı nasıl? Az öncekilere kıyasla avantaj veya dezavantajları nelerdir? Efenim? Teşekkürler.

Hava akıları iyi eksileri P400'a üste sıvı soğutma desteklemiyor P360 da üste en fazla 240M destekliyor genel olarak bunlar.

Hava akıları iyi eksileri P400'a üste sıvı soğutma desteklemiyor P360 da üste en fazla 240M destekliyor genel olarak bunlar.
Bütçeme en uygun, Phanteks Eclipse P360A, ve renklerini de çok beğendim. Benim sistemim için uygun mu sizce?

Normal. Hava çok sıcak.
Bizim burada şanlıurfada geçen senelerde olduğu gibi yine bu sene bugün güneşteki termometre 58 dereceyi gösterdi. Sanırım gölge 43 derece vardı😂Eki Görüntüle 1457891
Evet ya gerçekten çok sıcak :), nerede oturuyorsunuz?

Bütçeme en uygun, Phanteks Eclipse P360A, ve renklerini de çok beğendim. Benim sistemim için uygun mu sizce?

Evet ya gerçekten çok sıcak :), nerede oturuyorsunuz?

Uygundur hocam.

Tekrar merhaba efem, son olarak bir şey soracağım. Sabah sipariş vereceğim ama, Dark Maxima v12/v20 veya Phanteks Eclipse P360 arasında kaldım, bana yardım eder misiniz? Bütçem var iki kasa için de. Beyaz olduğu için P360 alabilirim çok seviyorum, ama siz ne derseniz.

Geri
Yukarı