RTX 3060 vs. RTX 2060

Dahası da var. Araştırmak isterseniz araştırabilirsiniz. Kartta sorun yaşamamış, memnun olan kişileri buraya çağırırsanız olumlu yorumlar ortaya çıkar. Bu gayet de normal 🙂
Okumak isterseniz yakın dönemden uzak döneme kadar Nvidia sürücü sorunları:

Reddit üzerinden sol tarafta da farklı sürücülere ait sorun yaşayanlara ulaşabiliyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben bir RTX 2060 kullanıcısıyım. Haftalarca sürücü sorunu yüzünden ekranda renk bozulmaları yaşadım ki benim gibi sayısız kullanıcı bir alt sürüme geçerek yeni sürücüyü bekledi.

Kalkıp burada ne Nvidia yeriyorum ne de AMD övüyorum. Kullanıcıyım. He yukarıda paylaştığım içerikleri AMD konusunda da bulursunuz. Hiçbir firmaya gözü kapalı güvenmem. F/P odaklı değerlendirmeleri forumdaki kullanıcılarla paylaşırım. Kalkıp ben sorun yaşadım diye manasızca "kötüleme" tavrına girişmem. Ya da önerenlere "fanboy" lafını savurmam. Birisi Corsair'le sorun yaşadı diye Corsair önermeyelim, birisi ASUS ile sorun yaşadı diye ASUS önermeyelim. Abaküs alıp oturalım.

Ama ben @kino'yu konuyu bir okuması için çağıracağım. Bir AMD kullanıcısı olarak objektif şekilde yorum sunmaktan çekinmez.

Kalkıp ben sorun yaşadım diye manasızca "kötüleme" tavrına girişmem.

Ben kendimden örnek vererek örnekledim. Tabii ki tek bir sorun yaşamadım diye kötülemem. Genel olarak bakıp kötülerim veya kötülemem. Bu normaldir. Bu arada işlemcisi ile de sorun yaşamıştım lakin konumuz işlemci değil :D

Ama ben @kino'yu konuyu bir okuması için çağıracağım. Bir AMD kullanıcısı olarak objektif şekilde yorum sunmaktan çekinmez.

Bu daha iyi olabilir.

Kartta sorun yaşamamış, memnun olan kişileri buraya çağırırsanız olumlu yorumlar ortaya çıkar.
Gidip 5000 serisini kanıt gösterip 6000 serisinde sorun varmış gibi davranmaktansa bu daha mantıklı. @kino, ben dahil birçok kişi RX 6600 XT kullanıyor ve sorun yaşamıyor. Bu durum genel 6000 serisi kullanıcıları için de geçerli. Tabii cımbızlayıp çekersen illaki sorun bulursun ki bu @Uchiha Shisui'nin de dediği gibi NVIDIA tarafı içinde geçerli.

Gidip 5000 serisini kanıt gösterip 6000 serisinde sorun varmış gibi davranmaktansa bu daha mantıklı.

Ben genel olarak söylüyorum. Sorunlarına siz de bakıp bulabilirsiniz. Benim atmama gerek yok. 5000 serisini attım diye de 6000 serisin de sorun olmadığı anlamına gelmiyor. Ben sırf istediği için attım.

Tabii cımbızlayıp çekersen illaki sorun bulursun ki bu @Uchiha Shisui'nin de dediği gibi NVIDIA tarafı içinde geçerli.

Evet sorun her marka için geçerlidir. Lakin AMD'nin sorunları bazı oyunları oynatmayacak derecede fazla.

Ben genel olarak söylüyorum. Sorunlarına siz de bakıp bulabilirsiniz. Benim atmama gerek yok. 5000 serisini attım diye de 6000 serisin de sorun olmadığı anlamına gelmiyor. Ben sırf istediği için attım.

Evet sorun her marka için geçerlidir. Lakin AMD'nin sorunları bazı oyunları oynatmayacak derecede fazla.
Hocam siz AMD karta mı sahipsiniz ?

Evet sorun her marka için geçerlidir. Lakin AMD'nin sorunları bazı oyun oynatmayacak derecede fazla.
Güldüm. Baştan söylüyorum 5000 serisi ile 6000 bir değil. Onda varsa bunda da vardır mantığın yanlış.
ASUS GeForce DUAL RTX 3060 Ti V2 8GB GDDR6 256Bit Ekran Kartı - Gaming.Gen.TR
13K fiyata 3060 Ti var al geç en performanslısı bu bütçede 14K fiyata 3070 düşüyor nadir ona da bakabilirsiniz.
Hocam dediğiniz gibi 14'e 3070 düşüyorken ben tercih etmezdim. Kas gücü olarak yakın olduğu 6600 XT ile arasında 4000 TL olması hiç normal değil bence.

Geri
Yukarı