RTX 3070 sistem 25 bin TL'ye alınır mı?

Arda_1

Centipat
Daha fazla  
  • H610M anakart 2556TL.
  • Samsung 500 GB M.2 SSD (3100 MB yazma / 2600 MB okuma) 1300TL.
  • ASUS GeForce TUF RTX 3070 Gaming OC 16300TL.
  • Intel Core i5 12400F 4189 TL.
  • G.Skill 16 GB RAM 1278.

Total 25k civarı tutuyor sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz. Size bir önceki açtığınız konuda bu sistemi önermiştim aslında. Neden yeni konu açma gereği duydunuz anlamadım.

Tekrar söylüyorum şu an alabileceğin en iyi sistem bu. 6800 XT istemiyorsanız ekran kartını 3070 Ti seçip alın. Anakartıda B660M-K ile değiştirin. Bu işlemciye stok soğutucu bir süreden sonra yetersiz kalmaya başlar. Bu soğutucuyu alın sistemi alırsanız.

Son düzenleme:
O sistemi nereden topladınız ki? Bu şekilde çok daha ucuz oluyor. Bu arada attığım ekran kartı Düz 3070 değil. 3070 Ti.

O sistemi nereden topladınız ki? Bu şekilde çok daha ucuz oluyor. Bu arada attığım ekran kartı Düz 3070 değil. 3070 Ti.
soğutması iyi mi hocam

Alınmaz. Size bir önceki açtığınız konuda bu sistemi önermiştim aslında. Neden yeni konu açma gereği duydunuz anlamadım.

Tekrar söylüyorum şu an alabileceğin en iyi sistem bu. 6800 XT istemiyorsanız ekran kartını 3070 Ti seçip alın. Anakartıda B660M-K ile değiştirin. Bu işlemciye stok soğutucu bir süreden sonra yetersiz kalmaya başlar. Bu soğutucuyu alın sistemi alırsanız.

ok

tamamdır rtx 3070 le rx 6800xd nin arasında kalmıştım ama bunun fiyatı daha uygun muş daha ucuza geliyo ve daha fazla fbs veriyor anladığım kadarıyla bu sistemi alabilirm.

rtx 3070 ti lı halinide seçebiliyoruz bir fiyat artışı olmuyor tm teşşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı