RTX 3080 veya RTX 3070 laptop önerisi

Bilinmiyor ki böyle modelleri, bir de Türkiye'de o cihaza doğru düzgün bütçesi yetecek adamda az var reklam yapmamalari mantıklı gibi sanki.
Hocam youtube’da da hiç videosuna denk gelmedim şimdiye kadar. Böyle bi pc gerçekten var mı yok mu ona bile emin olamıyorum bazen😁

Hocam youtube’da da hiç videosuna denk gelmedim şimdiye kadar. Böyle bi pc gerçekten var mı yok mu ona bile emin olamıyorum bazen😁
Bunlar gözünüzden kaçmış hocam :) 3060,3070,3080 incelemeleri ama tabi başka bulmak zor

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunlar gözünüzden kaçmış hocam :) 3060,3070,3080 incelemeleri ama tabi başka bulmak zor

Gördüm hocam tabi, ben 3080’li olan versiyınundan bahsetmiştim :)

Hpnin bu kadar güzel ürün yapıp, geri kalan hiç bir şeyi umursamamasına çok şaşırıyorum. Ürün bilgilerini yanlış yazmaları nasıl bir amatörlük anlamadım. Ayrıca adamların 3080’li pcleri diğer firmalara göre daha uygun fiyatlı, eğer bu başlıkta yazılan gibi soğutma işini de güzel çözdülerse deli gibi satış yapması lazım ama kimse daha ürünün adını bilmiyor. Hiç reklam yapmıyor mu bu firma acaba?

Edit: bi iki düzeltme.
Hp'nin pazarlama politikası çok kötü. Adamlar reklam vermiyor ki satsın cihazları. Amerikada satış rakamları fena değil ama yine ki hatta masaüstü satış sayısı laptop'lardan fazla bildiğim kadarıyla. Soğutma kalitesi muazzam ama dediğim gibi forumda bir kaç arkadaş sorun yaşadı ısı kaynaklı. Bir arkadaş daha yaşamıştı ama termal macunu değiştirince çözüldü. Şimdi ben de cihazı satıyorum macbook geçicem ama cihazımdan cidden çok memnunum. Parayı biraz daha bütünleyip satmamayı bile düşünüyorum şuan.

Hp'nin pazarlama politikası çok kötü. Adamlar reklam vermiyor ki satsın cihazları. Amerikada satış rakamları fena değil ama yine ki hatta masaüstü satış sayısı laptop'lardan fazla bildiğim kadarıyla. Soğutma kalitesi muazzam ama dediğim gibi forumda bir kaç arkadaş sorun yaşadı ısı kaynaklı. Bir arkadaş daha yaşamıştı ama termal macunu değiştirince çözüldü. Şimdi ben de cihazı satıyorum macbook geçicem ama cihazımdan cidden çok memnunum. Parayı biraz daha bütünleyip satmamayı bile düşünüyorum şuan.
Sizdeki 3080'li mi yoksa 3070'li mi?

Arkadaslar 3080’li model ulasti sonunda. Su an testlerini falan yapiyorum oyunlari yukluyorum aksama detayli bi yazi yazarim. Simdilik sadece ssdyi denedim. Gorseli yukluyorum, aksama ilk goz agrim crysis ve nfs heat ile denemelere baslayacagim :)

Dosya Ekleri

• 2EEE9578-3E9D-409A-AD45-427C4491B383.jpeg
    2EEE9578-3E9D-409A-AD45-427C4491B383.jpeg
    161,6 KB · Görüntüleme: 39
Sıcaklık testlerini merakla bekliyorum hocam :)
Hocam intetnetim izin verirse oyunlari indiricem insallah, simdiye kadar crysis inmis, sirada nfs heat var, sonra valhalla ve gta5 var, hepsini tek tek denicem. Bir de gece indirmeye birakip bi iki oyun daha indirmeyi dusunuyorum yine.

Sıcaklık testlerini merakla bekliyorum hocam :)
Simdiye kadar Remastered olmayan Crysis, Nfs heat, cod black ops deneyebildim.

Crysis 2k cozunurlukte her sey en yuksekte (8x aa dahil) 60 fps sabit oynatiyor.

Cod Black Ops (zamaninda asiri bozuk optimizasyonu yuzunden dusuk kalitede oynamistim icimde kalmisti :d) zombi modunda sabit 91 fps veriyor.

Nfs Heat yine 2k cozunurlukte 65 fps sabit veriyor. (bu oyun cok iyi gorundugu icin detayli ayarlarini hic kurcalamadim.)

Sicakliklarda en yuksek 74 dereceyi gordum sanirim, genel olarak serin calisiyor ve fanlari elektrik supurgesi moduna gecmiyor. Ama oyunlari 5 dakika deneyip kapattigimi da belirteyim yaniltici olmasin. Daha uzun uzun oynama imkanim olursa yazarim buraya.

Su an AC Valhalla iniyor ve sag olsun oyun tam indi diye sevinirken kendi boyutundan yuksek guncelleme (80 gb) geldi onla ugrasiyorum asil test o olcak :d

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı