Çözüldü RTX 3090'lı sistemde bazı oyunlar tam ekran olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

horrorcity

Picopat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast RGB 16 GB 3200 MHz
Ekran kartı
MSI RTX 3090 Suprim X 24G 384 Bit 24 GB
Anakart
MSI MEG X670E GODLIKE
İşlemci
Intel Core i7-12700k 3.60GHz
Hepinise merhaba benim bilgisayarda bazı oyunlarım tam ekran olmuyor. İnternetten bazı sonuçları denedim ama pek işe yaramadı. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam bahsettiğiniz oyunda tam ekran yapma yokmuş zaten. Bu videoda ki adımları uygulayarak tam ekran yapabilirsiniz ama ekranın bazı bölümleri gözükmeyebilir kesin garanti vermiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Program linki; Releases · Codeusa/Borderless-Gaming

Eğer indirme linkini bulamadıysanız direkt bu linkten de indirebilirsiniz.
Borderless Gaming İndir
Hangi oyunlarda olmuyor? Oyunların ayarlarına girip tam ekran yapmayı denediniz mi? Alt + Enter tuşlarına basarak da yapmayı deneyebilirsiniz.

Hangi oyunlarda olmuyor? Oyunların ayarlarına girip tam ekran yapmayı denediniz mi? Alt + enter tuşlarına basarak da yapmayı deneyebilirsiniz.

FPS oyunlarında bu sorunu yaşamadım daha çok bu sorunu tycoon oyunlarında ondan sonra clicker yani tıklama oyunlarında yaşadım internet üzerinde pek fazla sonuca rastlamadım.

Hocam bahsettiğiniz oyunda tam ekran yapma yokmuş zaten. Bu videoda ki adımları uygulayarak tam ekran yapabilirsiniz ama ekranın bazı bölümleri gözükmeyebilir kesin garanti vermiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Borderless Gaming İndir

Çözüm

Borderless Gaming İndir

Allah razı olsun deneyeceğim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı