RTX 4050 sistemde EA FC 24 akıcı değil

Akıcı olması için oyun içi ayarları nasıl yapmalıyım? 60 FPS kilitle ve dikey senkronizasyonu açtım fakat sorunum çözülmedi.
  • Intel i5-12450H
  • 16 GB RAM.
  • 1 TB SSD.
  • GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6.

Çözünürlüğü düşürmen gerek. Her oyunda bu geçerlidir. Çözünürlüğü ne kadar düşürürsen o kadar FPS alırsın.

Akıcı olması için oyun içi ayarları nasıl yapmalıyım? 60 FPS kilitle ve dikey senkronizasyonu açtım fakat sorunum çözülmedi.
  • Intel i5-12450H
  • 16 GB RAM.
  • 1 TB SSD.
  • GeForce RTX 4050 6 GB GDDR6.

Daha kötü sistemim var her şeyi en düşüğe çekine 1920-1080 pikselde 60 FPS üstü alıyorum.

Çözünürlüğü düşürmen gerek. Her oyunda bu geçerlidir. Çözünürlüğü ne kadar düşürürsen o kadar FPS alırsın.
Hocam yeni nesil oyunları 1080p ultra ayarlarda sıkıntısız oynuyorum. Niçin basit bir futbol oyununda çözünürlük kısıp görüntüden feragat etmem gerekiyor? Bunun bir çözümü yok mu?

Hocam yeni nesil oyunları 1080p ultra ayarlarda sıkıntısız oynuyorum. Niçin basit bir futbol oyununda çözünürlük kısıp görüntüden feragat etmem gerekiyor? Bunun bir çözümü yok mu?
Çözünürlük kısıp görüntüden feragat etmenize gerek yok Zira o oyunu yüksek ayarlar 3050 bile açıyor. Video atabilme şansınız var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı