RTX 4060 8 GB 2024 için yeterli bir kart mı?

falconn32

Centipat
Daha fazla  
Verir, saf güç olarak aşırı güçlü bir kart değil ama barındırdığı teknolojiler ve yardımcı donanımlar ile toparlıyor. Ayrıca mimarisi çok verimli olduğu için 120W falan çekiyor maksimum, böyle bir kart için gayet iyi.

Aynı sistemden alıyorum hocam hafta sonu. Sizce uzun süre götürür mü LoL Fortnite gibi oyunlarda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla kral aynı sistemden bende var ben 1080p oyuncusuyum bana yetiyor. Bir tersliğini görmedim. 2024'ü bırak 4-5 yıl götürür diye düşünüyorum. Sen 2k oynayacaksan yetmez 1080p = 4060 F/p mis, Teknolojiler mis, düşük watt mis, soğutması mis gibi daha ne olsun? Her oyunu açıyorum ultrada oynuyorum. Oyun indirirken ekran kartım şunu açar mı bunu açar mı demiyorum. Şiddetle tavsiye ederim.

Valla kral aynı sistemden bende var ben 1080p oyuncusuyum bana yetiyor. Bir tersliğini görmedim. 2024'ü bırak 4-5 yıl götürür diye düşünüyorum. Sen 2k oynayacaksan yetmez 1080p = 4060 F/p mis, Teknolojiler mis, düşük watt mis, soğutması mis gibi daha ne olsun?
Fazla çeşit oyun sevmiyorum kral. Teşekkürler.

Aynı sistemden alıyorum hocam hafta sonu. Sizce uzun süre götürür mü LoL Fortnite gibi oyunlarda?

60 serisini tam öğrenci dostu seridir bana göre. Hem pahalı değil hem de 3-4 yıl götürür. 4060 bence 3060'a göre çok farklı olmasa da günümüz için gayet iyi bir kart. Alın gitsin.

60 serisini tam öğrenci dostu seridir bana göre. Hem pahalı değil hem de 3-4 yıl götürür. 4060 bence 3060'a göre çok farklı olmasa da günümüz için gayet iyi bir kart. Alın gitsin.

İndirim bitmezse cumartesi gününe kadar mutlaka alacağım. Biterse aynı bütçede RX 6600 alabilirim. Hazır sistem olarak.

İndirim bitmezse cumartesi gününe kadar mutlaka alacağım. Biterse aynı bütçede RX 6600 alabilirim. Hazır sistem olarak.
Dostum aynı bütçede Rx 6600 almanı kesinlikle kabullenemem. Kesinlikle 4060 almalısın yanına da 5500 çekebilirsin stok fan ile gayet serin çalışıyor. 5600 alırsan soğutmak için uğraşırsın. 5500-4060 tam f/p.

Geri
Yukarı