RTX 4060 Excalibur sistem nasıldır?

No42

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
24 GB RAM
Intel(R) Core(tm) i5-10300H CPU @ 2.50GHz 2.50 GHz işlemci.
500 GB M.2 SSD
500 GB HDD
NVIDIA GTX 1650 4 GB.
Meslek
Öğrenci
Merhaba Excalibur masaüstü bir cihaz gördüm ve almak istiyorum donanımı aşağıya yazıyorum CS2 ve Valorant gibi oyunlarda kaç FPS alırım acaba?
RTX 4060 12 GB.
16 GB RAM.
514 GB SSD.
i7 13.nesil işlemci.
Özellikleri bu şekilde internette bulamadım bulabilseydim link bırakırdım direkt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe ne bilmem ancak 4060 için i7 gereksiz bence. Zaten o nesildeki i5 bile 10 çekirdekli. Bütçe belirtin sistem önerisi yapalım. Excalibur olması bir şey ifade etmiyor bence. Ediyorsa da sorun dert tasa ifade ediyor benim için. Herkes uzak durun diyor.

Merhaba Excalibur masaüstü bir cihaz gördüm ve almak istiyorum donanımı aşağıya yazıyorum CS2 ve Valorant gibi oyunlarda kaç FPS alırım acaba?
RTX 4060 12 GB.
16 GB RAM.
514 GB SSD.
i7 13.nesil işlemci.
Özellikleri bu şekilde internette bulamadım bulabilseydim link bırakırdım direkt.
Casper'dan almanızı tavsiye etmem, çok fazla fiyat bindiriyorlar.

Örnek;
Excalibur E650
Sistemin benzeri, çok büyük bir fiyat farkı var
Sinerji

Ha ayrıca kendim Excalibur G860 Modelini yıllarca kullandım, en kötü düşmanıma aldırmam.

RTX 4060 12 GB.
16 GB RAM.
514 GB SSD.
i7 13.nesil işlemci.
Casper'ın masaüstü oyuncu sistemleri mantıklı değil.

Bütçem 55 60 arası. Ve Casper olmasa bile bu donanım kaç FPS verie bu oyunlarda?

Yüksek FPS'ler alırsınız ama 4060 çok güçlü bir ekran kartı değil hocam. YouTube'da aratarak RTX 4060 CS2 diye bakabilirsiniz bile mesela.

Hocam ben GTX 1650 kullanıyorum ve ailem hediye olarak aldı RTX 4060'lı cihazı şahsen GTX kullandığım için 4060 bana çok güçlü gelir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı