RTX 4060 Ti - R5 5600G hazır sistem alınır mı?

süliman

Zeptopat
Daha fazla  
Hazır sistem alacağım da içindekiler bu, alınır mı? İyi mi, darboğaz var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • AMD R5 5600G soket AM4 3.9 GHz 19MB 65W 7nm işlemci.
  • ASUS Prime B450M K II AMD B450 soket AM4 DDR4 4400MHz(O.C.) M.2 anakart.
  • ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti whıte OC 8 GB GDDR6 128bit DLSS 3 ekran kartı.
  • G.Skill 8 GB (1x8GB) Ripjaws V siyah DDR4 3600MHz CL18 1.35v tek modül RAM 2 adet.
  • WD 500GB Green SN350 NVMe M.2 SSD (okuma 2400 MB / yazma 1500 MB)
  • Power Boost PB-P705b 650W 80Plus Bronze USB 3.0mesh ARGB fanlı Gaming siyah kasa.
Bir bakarsanız sevinirim :)

Kasa fiyatı 29 bin.

Bazı marka modellerin kronik sorunlu olması dışında genel olarak soğutmayı değiştiriyor. Ancak korkmayın galax kötü değil. Boşa paranızı harcamayın.
Kanka sen bu işten anlıyorsun, bana da işin yoksa yardımcı olur musun? Yani 30 bin maksimum bütçem var.
Bazı marka modellerin kronik sorunlu olması dışında genel olarak soğutmayı değiştiriyor ancak korkmayın, Galax kötü değil. Boşa paranızı harcamayın.

Bence Galax'ta önümüzdeki yıllarda ASUS-MSI gibi markaların arasına girecektir. Tabii, saçma sapan işler yapmazlarsa.
Yani atıyorum o ekran kartı 4060 Ti 12 GB olduktan sonra markası sıkıntı değil mi diyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani atıyorum o ekran kartı 4060 Ti 12 GB olduktan sonra markası sıkıntı değil mi diyorsun?
Alabileceğin iki farklı sistem var. Biri ASUS diğeri Galax. Bu iki ekran kartı arasında fark yok. Galax'ı duymamış olman normal. Yenilerde piyasaya girmiş bir üretici ve kartları da en fiyat performans olan ekran kartları. Galax'ı alıp bir de işlemci soğutucu seçersen uzun bir süre seni götürecektir.

Son düzenleyen: Moderatör:
30.000 TL max ya.

Bu güzel de ekran kartı markası bilinmedik bi marka.
Hocam Galax F/P bir markadır. Zaten burada üst seviye bir kart almıyoruz, kart fazla ısınmasın ve malzeme kalitesiz olmasın kâfi. Asus 4060ti'ın yapıp Galax 4060ti'ın yapamayacağı hiçbir şey yok.

Aslında gtx1000 serisinden beri Türkiye'de satılıyorlar diye biliyorum ancak birkaç ay önce Gaming gen ile anlaşıp resmi olarak Türkiye pazarına girdiler, bu yüzden markanın ismini daha önce duymamış olmanız normal.

Ne demek hocam. Birazcık yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.
1705004563509.jpeg
knk bu fiyatına değermi

değer gibi geldi
16gb ekran kartı

Geri
Yukarı