RTX 4060 Ti sisteme oyun önerisi

Kalan bütçem yaklaşık 75 TL.

Bu yüzden high on Life'dan tam emin değilim belki bir de Batman Arkham serisinin paketini alabilirim yani ona öncelik verir miyim bilemiyorum. Fiyatı ne kadardı?
Hocam şimdi baktım High on life steamde 46 TLye düşmüş yani bence denemenin tam zamanı oyun beni baya sardı bu arada High on life alıp kalan bütçenizle stardew valley alabilirsiniz son zamanlarda favorim ama rtxe saygısızlık olarak sayanlar var

Tamamdır hocam ben high on Life'ı ve alabilirsem Control ile Disco Elysium'u alayım. Aslına Stray ve Hogwarts Legacy'i de oynamak istiyorum ama şu an bütçe yok zaten muhtemelen Hogwarts'ı çok zamlamazlar daha yeni çıktı.
Hocam şimdi baktım high on Life Steam'de 46 TL'ye düşmüş yani bence denemenin tam zamanı oyun beni bayağı sardı bu arada high on Life alıp kalan bütçenizle Stardew Valley alabilirsiniz son zamanlarda favorim ama RTX'e saygısızlık olarak sayanlar var.

Stardew Valley'e de baktım ucuzmuş belki alabilirim ama internetten bakmam lazım nasıl diye.

Tamamdır hocam ben high on Life'ı ve alabilirsem Control ile Disco Elysium'u alayım. Aslına Stray ve Hogwarts Legacy'i de oynamak istiyorum ama şu an bütçe yok zaten muhtemelen Hogwarts'ı çok zamlamazlar daha yeni çıktı.

Stardew Valley'e de baktım ucuzmuş belki alabilirim ama internetten bakmam lazım nasıl diye.
Hocam gayet iyi bir oyundur stardew valley pixel olmasına bakmayın gerçekten sarıyor

Yeni konular

Geri
Yukarı