RTX 4060'lı sistemde ekran gidip gelmesi

Test edin bakalım bir daha olursa bakarız.
tamam tşeekür ederim

Test edin bakalım bir daha olursa bakarız.
acil bakarmısın dün gece yine çok fazla bu hatadan oldu şimdi bilgisayara yeni oturdum ve 10 dakika geçmeden yine oldu ekran kaydı almıştım ekran kaydındada çıktı fotoğrafını aşağıya koydum bir babakarmsıınız bir tek youtubeda bu şekilde olmuyor bazen tüm ekran gidiyor bazen oratsı gidiyor rastgele oluyor
1767a09b-227e-4140-b45a-416bbb9d867f.png

az önce yine oldu bu sefer girek ekran gitti bide altta bişeyler çıktı her 10 dk de bir oluyo ya çok kötü

Dosya Ekleri

• 1294f4a1-1380-42b5-ba54-503dee4f88d1.png
    1294f4a1-1380-42b5-ba54-503dee4f88d1.png
    121,5 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
tamam
RAM'leri söküp tekrar takın, düzelmezse servisine yollayın bu sistemi.
tamam teşekürler

RAM'leri söküp tekrar takın, düzelmezse servisine yollayın bu sistemi.
hocam dediğiniz gibi yaptım teknik desteğe götürdüm sorun yok dediler sonra eposta yoluyla hatanın fotoğrafını ilettim mönitörle ilgili bir hata olabilir diyolar sizde bana mönitörle ilgili bir hata olsaydı video kaydında çıkmazdı demiştiniz yani mönitörle ilgili hatalar kayıtta çıkarmı onu sormak için yazmıştım

Son düzenleme:
Tamam

Tamam teşekkürler

Hocam dediğiniz gibi yaptım teknik desteğe götürdüm sorun yok dediler sonra e-posta yoluyla hatanın fotoğrafını ilettim monitörle ilgili bir hata olabilir diyorlar sizde bana monitörle ilgili bir hata olsaydı video kaydında çıkmazdı demiştiniz yani monitörle ilgili hatalar kayıtta çıkar mı onu sormak için yazmıştım

Sistemden görüntü düzgün çıkar ve monitörde bozulursa aldığınız kayıt düzgün çıkar, çünkü kayıt sistemden alınıyor, monitörden değil.

Monitörü test etmek kolay, sistemi TV'ye bağlayıp deneyin bakalım orada da yapacak mı?

Tamam bir de şey deicektim oyun oynarken olmuyor bu hata teknik servis kullandığınız tarayıcıda hata olabilir dedi böyle bir şeyin olma ihtimali var mı?

opera indirdim şimdi bakalım burda olucakmı

Yeni konular

Geri
Yukarı