RTX 4060'lı sistemde GTA V kasıyor

• Konuyu başlatan pyt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 462
MSI Afterburner yapamadıysanız NVIDIA'nın oyun içinde kendi yazılımıda var oyundayken alt+Z yapın öyle ekran görüntüsü atabilirsiniz.

MSI Afterburner yapamadıysanız NVIDIA'nın oyun içinde kendi yazılımıda var oyundayken alt+Z yapın öyle ekran görüntüsü atabilirsiniz.

CPU sıcaklıgı görünmüyor onda. Bizim için en önemli etkenlerden biride, CPU sıcaklıgı onu görmek lazım.

Evet videodan bakarak yapmaya çalıştım ama değerleri göremedim bir türlü.

Birkaç video daha izle bence. Birkaç kere Alt Tab yapmak gerekebiliyor, değerleri görebilmek için.

Prizde demek istedim zaten. Yukarıdaki videodaki gibi oyun içi değerleri içeren ekran görüntüsünü atabilirsen daha iyi olur.
1715767501972.png

nvdia nın kendi yazılımından atabildim ancak iş görür gibi duruyo

CPU sıcaklıgı görünmüyor onda. Bizim için en önemli etkenlerden biride, CPU sıcaklıgı onu görmek lazım.

Birkaç video daha izle bence. Birkaç kere Alt Tab yapmak gerekebiliyor, değerleri görebilmek için.
coretemp kullanıyorum o olursa onuda ekleyeyim geç gördüm mesajınızı

Eki Görüntüle 2196013
NVIDIA'nın kendi yazılımından atabildim ancak iş görür gibi duruyor.

Core Temp kullanıyorum o olursa onu da ekleyeyim geç gördüm mesajınızı.

Hocam GPU %1 kullanılıyor görünüyor ayarları yükseltmeyi dener misiniz yüksekte ise zaten onboard oynuyosunuzdur.

Evet videodan bakarak yapmaya çalıştım ama değerleri göremedim bir türlü.

MSI Afterburner'de ayarlar düğmesine basın orada izleme var oradan CPU temperature GPU temperature falan gerekli olanları seçin sonra riva turneri açın beraber çalışırlar oyuna girince.

Yeni konular

Geri
Yukarı