RTX 4060'lı sistemde GTA V kasıyor

• Konuyu başlatan pyt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 475
Hepsi en yüksekte şu an peki kendi ekran kartıma nasıl geçiş yapacağım?

Onu ben bilmiyorum hocam hiç başıma gelmedi YouTube'dan veya buradaki arkadaşlar size yardım ederler.

Hocam NVIDIA denetim masasını da sıfırlayabilirsiniz belki şu an pek gelmiyor aklıma çözüm ama tek gelen bu.

GPU %1 kullanımı olmaması lazım arkadaşın dedigi gibi.

Eki Görüntüle 2196017

GTA 5 EXE'yi bulup bu ayarları filan kontrol et.

1715768019516.png

1715768078513.png

GTA 5.EXE burada görünüyor mu ona da bir bak istersen.

Eki Görüntüle 2196020

Eki Görüntüle 2196021

GTA 5.EXE burada görünüyor mu ona da bir bak istersen.
ekran görüntüsü alamıyorum ama evet gözüküyo gta

MSI Afterburner'de ayarlar düğmesine basın orada izleme var oradan CPU temperature GPU temperature falan gerekli olanları seçin sonra riva turneri açın beraber çalışırlar oyuna girince.
dediğiniz gibi yaptım ama hala göremiyorum

Ekran görüntüsü alamıyorum ama evet gözüküyor GTA.

Dediğiniz gibi yaptım ama hala göremiyorum.

Vallahi dostum sadece mesajları okuyup dislike atanların aksine, aklıma gelenleri söyledim. GPU kullanımının 1 olması sıkıntı. Tam ekran filan yapmayı dene, aynısı oluyorsa bence direkt Windows 10'a geçiş yap. Driverları da dogru şekilde kurarsan düzelecegini düşünüyorum. İşlemci sıcaklıgın yüksek fakat kullanım değerlerine baktıgımızda,bu olayın pek CPU ile ilgili oldugunu düşünmüyorum.

Vallahi dostum sadece mesajları okuyup dislike atanların aksine, aklıma gelenleri söyledim. GPU kullanımının 1 olması sıkıntı. Tam ekran filan yapmayı dene, aynısı oluyorsa bence direkt Windows 10'a geçiş yap. Driverları da dogru şekilde kurarsan düzelecegini düşünüyorum. İşlemci sıcaklıgın yüksek fakat kullanım değerlerine baktıgımızda,bu olayın pek CPU ile ilgili oldugunu düşünmüyorum.
sorunu nvdia nın beta sürümünde yayınlanan NVDIA App den sürücülerimi güncelleyerek çözdüm. şuanda %85 civarı GPU kullanımım var hepinize yardımlarınız için teşekkürlerimi sunarım, iyi forumlar.

Sorunu NVIDIA'nın beta sürümünde yayınlanan NVIDIA Appden sürücülerimi güncelleyerek çözdüm. Şu anda %85 civarı GPU kullanımım var hepinize yardımlarınız için teşekkürlerimi sunarım, iyi sosyaller.

Hocam Windows 11 kullanıyorsan Windows 10'a geri dönmeni tavsiye ederim konudan bağımsız olarak.

Geri
Yukarı