RTX 4070 ekran kartı model önerisi

erenuney16

Hectopat
Gigabyte GeForce RTX 4070 Windforce OC 12 GB grafik kartı - 12 GB ddrx6 21Gbps, PCI-e 4.0, DisplayPort 1.4, HDMI 2.1a, NVIDIA DLSS 3, ada lovelace kemeri, GV-N4070WF3OC-12gd, siyah, 930 gram Amazon.com.tr

Arkadaşlar Gigabyte'nin bu modelini sogutma vs için tavsiye eder misiniz? Bu fiyatlara daha iyi model önerisi alabilirim. AMD istemiyorum. Konudan bağımsız 5600 işlemci ile darboğazla karşılaşmam diye düşünüyorum, sizin görüşleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Konudan bağımsız 5600 işlemci ile darboğazla karşılaşmam diye düşünüyorum, sizin görüşleriniz nedir?
1080P de kullanacaksan darboğaz yapar, 2K da yapmaz.

Taksitle 30bini buluyor. Gigabyte'nin taksidi 6 ay vadesiz şekilde oluyor. Çıkmam gereken tutar 23 binden 24 bin değil 23binden 32 bin oluyor aslında. Nedenini de söylerseniz sevinirim.

1080p de kullanacaksan darboğaz yapar, 2K da yapmaz.

2K monitörüm yok 1080'de oynayacağım ciddi seviyede mi olur bu darboğaz peki.

Taksitle 30bini buluyor. Gigabyte'nin taksidi 6 ay vadesiz şekilde oluyor. Çıkmam gereken tutar 23 binden 24 bin değil 23binden 32 bin oluyor aslında. Nedenini de söylerseniz sevinirim.

2K monitörüm yok 1080'de oynayacağım ciddi seviyede mi olur bu darboğaz peki.

GALAX GeForce RTX 4070 1-Click OC 3X 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı (47NOM7MD7QOC) - 2 Yıl Birebir Değişim Garantili 6 taksit 24K, Amazon.com.tr taksit olanağını göremedim bir bakın isterseniz

Rahatsız etmez, iyi bir soğutucun varsa overclock da yapabilirsin işlemciye.

Lian Li galahad 360 var şu an yükte maksimum 57 derece görüyorum zaten.

Galax için stokta yok diyor stoğa geldiğinde bu fiyatta kalırsa alabilirim. Diğer markayı hiç duymadım güvenilir midir?

Lian Li galahad 360 var şu an yükte maksimum 57 derece görüyorum zaten.

Galax için stokta yok diyor stoka geldiğinde bu fiyatta kalırsa alabilirim. Diğer markayı hiç duymadım güvenilir midir?

Colorful taş gibi markadır özellikle bu modeli gayet iyidir, alınır.

Geri
Yukarı