RTX 4070 için model önerisi

Batuhan Akdağ

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 7500F
MSİ RTX 4070Tİ GAMİNG X TRİO
Msi B650m-a
Msi Pro B650M-P
GSKILL FLARE X5 32GB
7500fli sistemim için zor da olsa karar verdim 7800XT ile RTX 4070 arasında kalmıştım sonunda tercihimi RTX 4070'den yana kullandım sizden istediğim 2 model üzerinde karar vermedim aşağıda belirttiğim 2 modelden hangisini alayım alışveriş kredisiyle alacağım onun için HB gibi taksitli yerden almak zorundayım şimdiden teşekkür ederim.

1. Gigabyte RTX 4070 eagle OC 12 GB GDDR6X 192 bit RGB LED NVIDIA ekran kartı.

2.
MSI VGA GeForce RTX 4070 Ventus 3X 12g OC RTX4070 12 GB GDDR6X 192b DX12 PCI-e 4.0 X16 (3xdp 1xhdmı) ekran kartı.

Hepsiburada olmak zorunda mı?

Hepsiburada olmak zorunda mı?

Attığınız sitelerde alışveriş kredisi olmadığı için HB gibi sitelerden almak durumumundayım.

Son düzenleme:
Attığınız sitelerde alışveriş kredisi olmadığı için HB gibi sitelerden alman durumumundayım.

Hocam zaten Galax o kadar iyi bir ekran kartı değil Gigabyte ise alev gibi yanıyor MSI Ventus ortalama bir kart ama o 2 kart markası arası da en güvenilir bir marka.

Hocam zaten Galax o kadar iyi bir ekran kartı değil Gigabyte ise alev gibi yanıyor MSI Ventus ortalama bir kart ama o 2 kart markası arası da en güvenilir bir marka.
Bu kadar da cahil olunmaz ya Galax neden iyi bir marka değilmiş anlat bakalım?

Son düzenleme:
O zaman Hepsiburada üzerinden sana uygun olanı alabilirsin bir şey bilmediği halde cahilce konuşan bazı kişilerin yorumlarına aldırma.

Benim için soğutması önemli MSI'ya da Gigabyte iki model arasında hangisi daha iyi onda tavsiye verirseniz sipariş vereceğim.

Geri
Yukarı